نسخه آزمایشی
Menu

حجة الاسلام و المسلمين عزيزي خبر داد:

استاندار كرمانشاه فردا در سامانه سامد حضور خواهد يافت


مديركل دفتر مديريت عملكرد، بازرسي و امور حقوقي استانداري از حضور مهندس بازوند استاندار كرمانشاه در روز چهارشنبه مورخ هفتم آذر ماه سالجاري در سامانه سامد براي پاسخگويي به سولات و مشكلات مردم خبر داد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ حجت الاسلام و المسلمين عزيزي طي گفتگويي اظهار داشت: مهندس بازوند استاندار محترم همواره به پاسخگويي و تكريم مردم اهتمام ويژه دارند و به صورت مستمر مديران استان را به اين امر بسيار مهم فرا مي خوانند.

مديركل دفتر مديريت عملكرد، بازرسي و امور حقوقي استانداري بيان داشت: استاندار محترم كرمانشاه در پاسخگويي مديران از طريق سامانه سامد تاكيد ويژه دارند و ما نيز در بازرسي استانداري نهايت تلاش خود را براي اجراي بسترهاي لازم براي پاسخگويي به مردم و اجراي طرح تكريم ارباب رجوع بكار گرفته ايم و زمينه را براي نهادينه ساختن فرهنگ پاسخگويي با دعوت مديران در سامانه سامد به منظور تسريع در رفع مشكلات مردم فراهم ساخته ايم.

حجت الاسلام و امسلمين عزيزي تصريح كرد: برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد این هفته با حضور جناب مهندس بازوند استاندار محترم كرمانشاه در مرکزسامد برگزار خواهد شد و مردم شریف استان کرمانشاه می توانند از ساعت هشت و نيم تا ده و نيم صبح روز چهارشنبه مورخ هفتم آذر ماه موضوعات مرتبط با مسائل و مشكلات خود را از طریق شماره تماس 111 مطرح نمایند.

 

   وی افزود : سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت ) سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه شهروندان می توانند براحتی و بدون مراجعه حضوری درخواست ها و مشکلات خود را با مسئولین استان مطرح و پیگیری نمایند.