۲۴ مرداد ۱۳۹۷
آزادگان سند افتخار ملت ایران هستند.
به مناسبت سالگرد بازگشت آزادگان سرفراز به میهن اسلامی از جمعی از آزادگان سرفراز تجلیل به عمل آمد . حیدری فرماندار شهرستان دالاهو آزادگان را سند افتخار ملت ایران دانست و عنوان داشت مردم قدرشناس ایران ایثارگری شهدا و آزادگان را گنجینه گرانبهایی برای خود میدانند و آنرا بعنوان یک سرمایه معنوی در تاریخ زرین دفاع مقدس به ثبت رسانده اند. در این آئین تجلیل محمدی معاون برنامه ربزی و امور هماهنگی عمرانی فرمانداری، خاموشی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان،کریمی رییس شورای عالی استان و قادری شهردار ریجاب حضور داشتند.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست جهانبخش حیدری فرماندار دالاهو با حضور اعضا و مدعوین برگزار شد.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷
با حضور مردم و مسئولین بررسی شد.
جلسه ای به منظور بررسی آخرین وضعیت بازسازی محلات زلزله زده شهر ریجاب با حضور حیدری فرماندار دالاهو، محمدی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، تعدادی از مردم این شهر، صادقی رییس ستادمعین آذربایجان غربی و تنی چند از همکاران وی ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ریجاب در محل مسجد امام علی علیه السلام برگزار گردید و تصمیماتی برای کمک به پیشرفت روند بازسازی اتخاذ گردید.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷
به محوریت رفع موانع سرعت ساخت و ساز و پرداخت تسهیلات به مالکان واحد های آسیب دیده
جلسه ستاد هماهنگی بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان به ریاست جهانبخش حیدری فرماندر دالاهو به محوریت رفع موانع سرعت ساخت و ساز و پرداخت تسهیلات به مالکان واحد های آسیب دیده و ارائه آخرین وضعیت بازسازی واحدهای خسارت دیده برگزار شد.
آب و هوای دالاهو