۲۷ خرداد ۱۳۹۷
این مدرسه با اعتبار20 میلیارد ریال با زیربنای 950 مترمربع در سه طبقه و 9 کلاس درس به وسیله ی اداره کل نوسازی مدارس استان مرکزی ساخته می شود.
با حضور استاندار کرمانشاه آیین گلنگ زنی چهاردهمین مدرسه خیر ساز شهرستان دالاهو پس از زلزله 21آبان 96 برگزار شد. گلنگ مدرسه 9کلاسه پاسداران منطقه ریجاب  با حضور جمعی از مسئولین به زمین خورد. این مدرسه با اعتبار20 میلیارد ریال با زیربنای 950 مترمربع در سه طبقه و 9 کلاس درس  به  وسیله ی اداره کل نوسازی مدارس استان مرکزی  ساخته می شود.  این چهاردهمین مدرسه از 19 مدرسه ای است که بعد از زلزله آبانماه 96عملیات اجرایی آن با همت و مشارکت نهادها، سازمان های دولتی، غیر دولتی وخیرین ارجمند آغاز می شود.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷
قرارداد اجرای این طرح 18 ماه است و با بهره برداری از این طرح چهار هزار و 200 خانوار در شهر ریجاب و 54 روستای دالاهو از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند. اعتبار اختصاص یافته برای اجرای این طرح گازرسانی 32 میلیارد ریال میباشد.
عملیات اجرایی گازرسانی به شهر ریجاب و 54 روستای شهرستان دالاهو روز یکشنبه با حضور هوشنگ بازوند استاندار و جمعی از مسئولان استانی در ریجاب آغاز شد.
۲۶ خرداد ۱۳۹۷
خدمت رسانی به مردم از وظایف مهم شهرداری هاست.
مردم شایسته بهترین خدمات هستند و تأمین آسایش و رفاه شهروندان وظیفه مسئولین شهرستانی و شهری می باشد. شهرداری ها برای ارائه خدمات خوب نياز به برنامه ريزی مناسب دارند و فراهم سازی امکاناتی چون بهسازی معابر شهری، اجرای خدمات عمرانی و غيره نقش مهمی در زيبا سازی فضای شهری و خدمت رسانی مناسب دارد. در این بازدید وضعیت سنگفرش و آسفالت معابر، پارک امیر، سراب کرند و سایر مسائل شهری مورد بررسی قرار گرفت و توصیه های لازم در بخشهای مختلف ابلاغ شد.
۲۴ خرداد ۱۳۹۷
نمازعید سعید فطر ساعت 7:30 صبح جمعه مورخ 25/3/97 در محل درب مسجد المهدی(عج) برگزارخواهد شد.
حیدری سرپرست فرمانداری شهرستان دالاهو ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر اظهار داشت: باید در جهت هرچه بهتر و باشکوهتر این عید بزرگ و گرامی داشتن آن تلاش نمائیم. مسئولان باید در جهت هر چه بهتر و با شکوهتر برپايي نماز عید و گرامی داشتن آن تلاش کنند تا به لطف خداوند شاهد برپايي نماز باشکوه عید سعید فطر باشیم.
اخبار (آرشیو)

آب و هوای دالاهو