۳۰ شهریور ۱۳۹۹
✅ بررسی میدانی وضعیت راههای شهرستان دالاهو شنبه بیست و نهم شهریور ماه آقایان دکتر مجتبی بخشی پور منتخب مردم شریف شهرستان های اسلام آباد غرب و دالاهو، مهندس فریبرز کرمی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان و معاونین وی با استقبال کرم محمدی فرماندار شهرستان دالاهو وارد این شهرستان شدند. در این سفر کاری ، بخش اعظم راههای مواصلاتی شهرستان مورد بازید‌ میدانی قرار گرفت و تصمیمات لازم‌در جلسه ای که به همین منظور در مرکز بخش گهواره تشکیل گردید، اتخاذ شد.
۳۰ شهریور ۱۳۹۹
فرماندار دالاهو: بر دستان همه آنانی که با بغضی در گلو اما گام های استوار و با امید به فضل خدا بیش از 10ساعت تلاش کردند، بوسه می زنم ================ کرم محمدی فرماندار شهرستان دالاهو در مصاحبه با خبرنگار ما اعلام کرد:تلاش های میدانی نیروهای عضو ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان دالاهو و حضور پر رنگ نیروهای نیروهای های مردمی نتیجه داد و در ساعت 4:48 دقیقه بامداد روز شنبه 29 شهریور ماه کیان سلیمانی پسر بچه ای که روز جمعه 28 شهریور در منطقه سرخه دیزه مفقود شده بود،پیدا گردید. وی گفت: سنگلاخی بودن، پوشش جنگلی و ارتفاعات و از همه مهمتر تاریکی شب کار نیرو ها را سخت و مشکل کرده بود اما حضور صدها‌نفر در منطقه و حس انساندوستی آنها، بر تنگناها غلبه کرد و خدا را شکر این فرزند نازنین منطقه پیدا شد. کرم محمدی اظهار داشت: دیشب نور درخشان و مشعشع برادری،یکی بودن و اتحاد و انسانیت را در دل شب و در میان جنگلهای بلوط باردیگر نمایان گردید و انسانهایی که می توان آنها را فرشته نام نهاد، وجب به وجب منطقه را برای یافتن پسربچه ای جستجو کردند که اکثریت قاطع آنها او را ندیده و خانواده اش را نیز نمی شناختند. وی در پایان افزود: بر دستان همه عزیزانی که بیش از ده ساعت با بغضی در گلو اما با امید به خدا و گام های استوار تلاش کردند بوسه می زنم و در برابر این همه احساس تعهد دینی و موج انسانیت سر تعظیم فرود می آورم. از نیروهای جان برکف انتظامی و شخص سرهنگ فتاحیان سرپرست انتظامی شهرستان دالاهو ،نیروهای گردان امام حسین ع دالاهو،هلال احمر شهرستان های دالاهو،سرپل ذهاب و اکیپ های اعزامی از استان،یگان ویژه انتظامی استان،نیروهای محیط زیست و منابع طبیعی جهادکشاورزی دالاهو،کوهنوردان شرافتمند دالاهو،قصرشیرین و سرپل ذهاب ،مردم شرافتمند روستای سرخه دیزه،اهالی عزیز دهستانهای قلعه شاهین و دیره و هرکسی که به هر نحوی در این عملیات شرکت داشت و صاحبان دست هایی که از عمق دل برای موفقیت همکاران شرافتمندم دعا کردند، سپاسگزاری می کنم. از جناب آقایان مهندس بازوند استاندار محترم و سردار جاویدان فرماندهی محترم انتظامی استان که با تماس تلفنی مایه دلگرمی شدند و آقای باباخانی رئیس دادگستری شهرستان که همگام با ما، پیگیر قضیه بودند کمال امتنان را دارم. از همکاران عزیزم در فضای مجازی که تا لحظه پیدا شدن این پسر بچه لحظه به لحظه اخبار صحیح را پوشش می دادند تقدیر و تشکر می نمایم.
۲۷ شهریور ۱۳۹۹
فرماندار دالاهو : برای بازگشت به وضعیت سفید، نیازمند همراهی همه جانبه مردم شریف شهرستان هستیم ==================== بیست و یکمین جلسه ستاد کرونا شهرستان در مورخ پنجشنبه ۲۷ شهریور ۹۹ راس ساعت ۹ صبح با حضور اعضا و به ریاست کرم محمدی فرماندار دالاهو در محل سالن جلسات فرمانداری دالاهو برگزار گردید . در ابتدای این جلسه مهندس شاهمرادی گزارشی از آخرین وضعیت کرونا شهرستان دالاهو ارائه و وضعیت شهرستان را قرمز اعلام کرد. کرم محمدی فرماندار دالاهو طی سخنانی اظهار داشت: اینکه شهرستان دالاهو از جمله آخرین مناطق در استان بود که در وضعیت قرمز قرار گرفت و همچنین اینکه طی ماههای گذشته شهرستان دالاهو یکی از دو شهرستانی بوده که وضعیت بهتری در زمینه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا داشته است، همگی مدیون احساس مسئولیت ساکنان شرافتمند شهرستان و رعایت دستور العملهای بهداشتی توسط مردم بوده است.وی در ادامه افزود: راه بازگشت به وضعیت سفید شهرستان دالاهو، منوط به همراهی و اهتمام آگاهانه آحاد مردم در رعایت پروتکل های ستاد ملی کرونا می باشد. بعد از بحث و بررسی، مواردی بعنوان مصوبات به تصویب رسید .
۲۷ شهریور ۱۳۹۹
کرم محمدی فرماندار دالاهو : راههای مواصلاتی ،نقش اساسی در توسعه روستاها ایفا می نمایند. ========= کرم محمدی فرماندار شهرستان دالاهو روز چهارشنبه ۹۹.۶.۲۶ در راس هیاتی متشکل از معاون عمرانی فرمانداری ، بخشدار گهواره ، رئیس اداره راهداری شهرستان از روند عملیات عمرانی بهسازی مسیرهای مواصلاتی بخش گهواره بازدید نمود. در ابتدای این بازدید از رفع نقاط حادثه خیز و تعریض پل های مسیر بیوه نیج و تنگ گول بازدید ، سپس از روند اجرای انتقال خط گاز توت شامی به ده جامی بازدید کرد. وی سپس از عملیات احداث راه دسترسی روستای روکوان به طول 3 بازدید نمود.فرماندار دالاهو با استقبال اهالی خونگرم روستای روکوان وارد این روستا شد و در پاسخ تشکر و تقدیر آنها اظهار داشت: آنچه انجام شده است، وظیفه ما بعنوان خادم و خدمتگزار شما بوده ونه تنها منتی بر شما نداریم بلکه بدلیل تاخیر در احداث راه دسترسی، با تمام وجود از شما عذر خواهی می کنم. وی در ادامه از برخی روستاهای دهستان گوران از جمله علیکه،گل انجیر ، بانخود، خلیفه ها و..... سرکشی و ضمن گفتگو با اهالی محترم این روستاها، پای درد دل آنها نشست.فرماندار دالاهو قول دادند که تلاش لازم جهت رفع مشکلات مطروحه که عمدتا در حوزه آب شرب ، راه ، مدرسه ، و گاز بود،معمول نمایند . وی از زحمات معاون عمرانی فرمانداری، بخشدار گهواره و مدیر و مجموعه پرسنل راهداری شهرستان بابت اقدامات انجام شده تقدیر و تشکر کردند .
گزارش تصویری (آرشیو)
فرماندار
آب و هوای دالاهو