۲۶ مرداد ۱۳۹۸
فرماندار دالاهو :شهرستان دالاهو ظرفیت بی نظیری برای گردشگری دارد
کرم محمدی در نشست هماهنگی جشنواره میوه های بهشتی اظهار داشت: با توجه ظرفیت های شهر ستان دالاهو شرایط تبدیل شدن به قطب گردشگری استان را داریم سال گذشته بیش از ۲۲۱ میلیارد تومان محصولات باغی شهرستان دالاهو به فروش رسیده است. فرانسه یکی از کشورهای خریدار اصلی انجیر ریجاب است امیدواریم جشنواره میوه های بهشتی بتواند در شناساندن این ظرفیت بزرگ؛ زمینه رونق هرچه بیشتر تولیدات باغی شهرستان دالاهو را فراهم نماید در این جلسه قادری مدیر کل میراث فرهنگی- صنایع دستی و گردشگری استان حضور داشت.
۲۶ مرداد ۱۳۹۸
فرماندار دالاهو: آزادگان رساترین فریاد آزادی را در مخوف ترین سیاه چالها سر دادند.
بمناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به کشور مراسمی با حضور آزادگان عزیز شهرستان دالاهو و خانواده های محترم آنان در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی برگزار گردید. کرم محمدی فرماندار دالاهو طی سخنانی ضمن تجلیل آزادگان گفت:  ایمان راسخ به خدا؛ ایستادگی و مقاومت آزادگان سرافراز کشورمان؛ سنگ دل ترین شکنجه گران را به زانو در آورد. وی خطاب به آزادگان بیان داشت:  شما اسوه های صبر و مقاومت و قهرمانان واقعی این سرزمین هستید که رسا ترین فریاد آزادی خواهی را در مخوف ترین شکنجه گاه های قرون وسطایی به زیباترین وجه ممکن سر دادید. در ادامه مراسم یکی از آزادگان به ذکر خاطرات دوران اسارت پرداخت و سپس سرهنگ الله دانه فرمانده سپاه پاسداران شهرستان سخنانی ایراد و درپایان از آزادگان و خانواده های آنان تجلیل بعمل آمد. دراین مراسم جمعی از مدیران و مسئولان شهرستان ازجمله فرمانده سپاه؛ رئیس اداره اطلاعات، شهردار؛ رئیس شورای اسلامی شهر کرند حضور داشتند؛
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
فرماندار دالاهو خواستارتقویت زیر ساخت های آموزشی فنی و حرفه ای در این شهرستان شد.
طی ملاقاتی که یاورمحمدی مدیر کل فنی وحرفه ای استان کرمانشاه با کرم محمدی فرماندار دالاهو در محل فرمانداری داشت؛ محمدی فرماندار دالاهو با اشاره به ظرفیت موجود شهرستان در ساخت ابزار فلزی و آلات موسیقی و قدمت صنایع دستی خواهان گسترش آموزشهای استاندارد و تخصصی فنی و حرفه ای در شهرهای کرند- گهواره و ریجاب شد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
جلسه پیگیری امورات مربوط به رفع موانع فراروی ساخت بیمارستان دالاهو به ریاست کرم محمدی فرماندار در دفتر فرمانداری تشکیل گردید. 
دراین جلسه مقرر گردید ظرف مدت حداکثر یکماه نسبت به تغییر کاربری زمین تعیین شده اقدام لازم معمول و درهمین مدت نیز سند را بنام دانشگاه علوم پزشکی استان منتقل نماید. دانشگاه علوم پزشکی استان نیز مکلف گردید پس  از انجام مراحل فوق توسط شهرداری؛  در حداقل زمان ممکن نسبت به آغاز عملیات اجرایی مبادرت نماید. لازم به یادآوری است این سومین جلسه پیگیری در شهرستان و استان در زمان حضور فرماندار جدیدشهرستان در رابطه با بیمارستان تشکیل می شود.
اخبار (آرشیو)