نسخه آزمایشی
Menu
فرماندار شهرستان سنقروکلیایی از افتتاح و کلنگ‌زنی ١٩ طرح عمرانی در دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: برای این پروژه‌ها اعتباری بالغ بر ۴۶۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

فرماندار قصرشیرین گفت: سه اثر از دوران هشت سال دفاع مقدس در این شهرستان باتلاش و پیگیری انجام شده به ثبت ملی رسید.

با ابلاغ حكمی از سوي استاندار كرمانشاه، عثمان نصيري به عنوان شهردار ميرآباد منصوب شد.

استاندار کرمانشاه گفت: برگزاری کنگره‌ شهدای محراب در گام دوم انقلاب یک کار بسیار بزرگ و ماندگار است و سرچشمه این شهدای محراب، حضرت علی (ع) است و این سنت شهادت در محراب تا عصر جمهوری اسلامی تداوم داشته است.

استاندار كرمانشاه گفت: : ضرورت دارد در جهت تقويت فرهنگ فرش بافي در كشور و صادرات آن كه داراي قدمت ويژه اي در جهان مي باشد، نهايت تلاش خود را بكار گيريم.


استاندار كرمانشاه با اشاره به همدلي و همراهي بي نظير مردم و مسوولين در زلزله كرمانشاه گفت: يادماني حاوي اطلاعات اين زلزله، آمارهاي مصدومين و فوتي ها، اقدامات انجام شده و مشاركت مردم، خيرين و مسوولين در بازسازي مناطق زلزله در شهرستان سرپل...

استاندار كرمانشاه تاكيد كرد: درست است كه وظيفه اصلي در برخورد با سرقت ها با نيروي انتظامي است اما دستگاه هاي خدمات رسان هم با نوآوري و ايده جديد و تقويت كادر حراست و نگهباني هاي خود موظف هستند كه به دنبال مقابله جدي با پديده سرقت ها از...

با ابلاغ حكم از سوي مهندس بازوند، عليرضا گودرزي به عنوان مشاور و نماينده استاندار، پيگيري موارد و امور مربوط به نامه هاي نمايندگان و همچنين مكاتبه استاندار با نمايندگان منصوب شد.

معاون استاندار کرمانشاه با بیان اینکه سال آخر دولت سال برداشت محصول است تاکید کرد: فرمانداران بدانند که وقت زیادی برای اتمام پروژه ها باقی نمانده و باید اولویت برنامه ها پایان بخشی و جمع بندی مناسب و موثر کارهای عمرانی باشد.
فرمانداری ها
Kangavar - کنگاور Songhor - سنقر Sahne - صحنه Harsin - هرسین Kermanshah - کرمانشاه Ravansar - روانسر Paveh - پاوه Javanrod - جوانرود Salasebabajani - ثلاث باباجانی Dalaho - دالاهو Eslamabade gharb - اسلام آآباد غرب Ghilane Gharb - گیلان غرب Sarpole zahab - سرپل ذهاب Ghasre Shirin - قصر شیرین