نسخه آزمایشی
Menu

رئیس ستاد انتخابات استان:

مشارکت حداکثری نقشه دشمن را خنثی می کند


رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با اعلام آمادگی استان برای برگزاری انتخابات پرشور تاکید کرد: تقویت سرمایه های اجتماعی  و مشارکت هر چه بیشتر مردم موجب ناکامی دشمن در نقشه های خود خواهد شد.

محمد ابراهیم الهی تبار در همایش هیات های نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان کرمانشاه اظهار داشت: همه دست اندرکاران،مجریان، ناظران ونخبگان صاحب نفوذ در لایه های جامعه تلاش کنند که همه دلبستگان به نظام و همه جریانات داخلی در انتخابات فرصت حضور پیدا کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به اهداف دشمن برای ایجاد جنگ اقتصادی، جنگ روانی و کاهش تاب آوری مردم افزود: در شرایطی قرار داریم که هر روز با یک ترفند استکبار روبرو هستیم و امروز رویکرد جدیدشان «قرار دادن مردم در مقابل مردم» است که نمونه آنرا در عراق و سوریه می بینیم.

وی با اشاره به ناکامی دشمن در توطئه ها و دسیسه های گذشته خود علیه ملت ایران ادامه داد: این بار نیز مکر و حیله ای که در سر پرورانده اند به خودشان بازخواهد گشت و با مشارکت حداکثری مردم به محاسبات اشتباه خود پی خواهند برد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به اهمیت انتخابات اسفندماه تصریح کرد: این انتخابات در شرایطی برگزار می شود که پس از خروج آمریکا از برجام، دشمن به دنبال کاهش تاب آوری اجتماعی و ایجاد شورش بوده است.

وی خاطر نشان کرد: از آنجایی که این نظام بر اراده یک ملت استوار است و این مهم در آینه عدد و ارقام به نمایش گذاشته میشود، انتخابات یک سرمایه گذاری بزرگ در مجادلات و معادلات بین المللی برای مسئولان نظام بشمار می آید و هر چه مشارکت بیشتر باشد، صلابت مسئولان در عرصه بین المللی بیشتر خواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه همچنین با تاکیدبر اینکه باید  قدرت انتخاب مردم را بالا ببریم افزود: مجریان انتخابات وظیفه شان ایجاد دسترسی و سهولت برای مردم برای اخذ رای واجرای تکالیف قانونی و پرهیز ازهرگونه رفتار سلیقه ای است.

الهی تبار با تاکید بر لزوم رعایت حق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان در انتخابات خاطرنشان کرد:  همه آنچه را که قانون لحاظ داشته باید رعایت شود و غیر از قانون به چیز دیگری نمی توانیم متمسک شویم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه «انتخابات مجلس، صحنه تبدیل شعارها به شعورها است» تصریح کرد: هر خواسته و مطالبه ای که داریم در قالب قانون اجرایی خواهد شد و تلاش می کنیم که انتخابات روان و خوبی را برگزار کنیم. 

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به تعامل مثبت وزارت کشور و شورای نگهبان در سالهای گذشته اظهار داشت: بر اساس تجربه گذشته ، این دوره نیز تعامل و هماهنگی بین وزارت کشور و شورای نگهبان رقم می خورد چرا که با هماهنگی می توان زیباترین رخداد را رقم زد.

 الهی تبار افزود: به همه فرمانداران و دوستان توصیه داشته ایم که هماهنگی با هیات نظارت داشته باشند و هیات نظارت هم که از سرمایه های نظام هستند چنین نگاهی را خواهند داشت.

وی در پایان تاکید کرد: امیدواریم که بتوانیم زمینه حضور حداکثری مردم را با بی طرفی و قانونمداری و در تبیین یکی از مفاد مهم گام دوم انقلاب را که مورد تاکید رهبری است  را رقم بزنیم.