نسخه آزمایشی
Menu

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در بازدید از شرکت برق منطقه ای غرب تاکید کرد

حساسیت مراکز نسبت به حوادث باید بیشتر شود/ آمادگی شرکت برق منطقه ای در حوادث قابل تقدیر است


معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه بعداز ظهر روز یکشنبه (3 اسفند 1399) با حضور در جمع مدیران شرکت برق منطقه ای غرب کشور از بخشهای مختلف این شرکت بازدید بعمل آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "حسین خوش اقبال " در این بازدید که با همراهی مدیرکل پدافند غیرعامل استان انجام شد،  ضمن دریافت گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های شرکت برق منطقه ای غرب کشور، میزان آمادگی های این شرکت را در مواجهه با حوادث مورد بررسی قرار داد.

معاون استاندار کرمانشاه در سخنانی در جمع مدیران  شرکت برق منطقه ای غرب کشور، با تقدیر از تلاشهای شرکت برق در خدمت رسانی به مردم، اقدامات بعمل آمده در بحران های مختلف از سوی این مجموعه را مثبت ارزیابی کرد.

خوش اقبال با تاکید بر جایگاه ویژه و پر اهمیت شرکت برق منطقه ای تصریح کرد: با وجود آنکه اقدامات بسیار خوبی در موضوع پدافند غیرعامل صورت گرفته اما در شرایط امروز چاره ای بجزافزایش حساسیت ها نسبت به بروز حوادث نداریم.

وی مهم ترین توقع از شرکت برق منطقه ای را پیشگیری از خاموشی عنوان کرد و افزود: در صورت خلل در انجام این وظیفه سنگین، دیگر خدمات هم به چشم نخواهد آمد و تامین برق در خطوط شهری و روستایی بسیار حائز اهمیت است.

خوش اقبال همچنین با اشاره به ظرفیت بزرگ شرکت برق منطقه ای تاکید کرد: این شرکت با امکانات، برنامه ها و اهدافی که در پیش دارد می تواند در روند توسعه استان نقش برجسته ای ایفا کند. 

معاون استاندار در ادامه از مرکز کنترل شرکت برق منطقه ای غرب کشور بازدید بعمل آورد و از نزدیک روند انتقال برق به خطوط مختلف سه استان تحت پوشش شرکت برق منطقه ای را مورد بررسی قرار داد.