نسخه آزمایشی
Menu

استانداركرمانشاه:

تشدید کرونا منجر به تدابیر خاص در کرمانشاه می‌شود


استاندار کرمانشاه با اشاره به روند افزایشی شیوع بیماری کرونا در این استان گفت: در صورت تشدید بحران کرونا تدابیر خاصی برای کرمانشاه درنظر خواهیم گرفت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري كرمانشاه و به نقل از خبرگزاري ايرنا؛ مهندس هوشنگ بازوند طي گفتگويي  اظهارداشت: در راستای مقابله با بیماری کرونا و کنترل وضعیت موجود روز شنبه ستاد استانی مقابله با کرونا را تشکیل خواهیم داد.

وی با اشاره به افزایش آمار مبتلایان به بیماری کرونا در کرمانشاه، گفت: پیش از این آمار بیماران مبتلا به کرونا که در بیمارستان های استان بستری بودند در بیشترین حالت ۱۹۴ نفر بود اما این آمار امروز به بیش از ۲۰۰ نفر افزایش یافته است.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: به طور قطع در صورت ادامه روند افزایشی بیماری کرونا در کرمانشاه تصمیمات خاصی برای این استان در راستای جلوگیری از شیوع بیشتر و حفاظت سلامت مردم اجرا خواهیم کرد.

براساس اعلام‌ رییس دانشگاه علوم پزشکی ‌کرمانشاه شیوع بیماری کرونا در استان تا ۱۰ روز پیش روند نزولی داشت اما به یکباره ورق برگشته است به طوری که اکنون هیچ شهر سفیدی در استان نداریم؛ وضعیت چهار شهرستان کرمانشاه قرمز شده و ۱۰ شهرستان دیگر هم وارد مرحله زرد شده‌اند.