+ 0 -
ADA

استاندار کرمانشاه در نشست کشوری جمعیت هلال احمر:

افتتاح 5 پروژه مهم هلال احمر استان در آینده نزدیک/ نقش هلال احمر در تسهیل تردد زائران اربعین حسینی مهم است


استاندار کرمانشاه با دعوت از رییس جمعیت هلال احمر کشور برای حضور در افتتاح 5 پروژه مهم هلال احمر استان به فرصت چند ماهه تا اربعین حسینی اشاره و عنوان کرد: خوشبختانه استان کرمانشاه در مسیر این سفر معنوی و پر خیر و برکت قرار دارد که هلال احمر نیز می تواند برای سهولت در تردد و کمک به زائرین گرانقدر در کنار برنامه های متعدد استان باشد و نقش خود را بخوبی ایفا کند.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه، محمد طیب صحرایی در نشست وبیناری جمعیت هلال احمر کشور که با حضور پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر کشور برگزار شد، با اشاره به اقدامات انجام شده در استان برای کاهش تلفات جاده ای در نوروز امسال اظهار داشت: همه دستگاه ها از جمله هلال احمر در این زمینه تلاش خوبی انجام دادند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با اشاره به فرصت چند ماهه تا اربعین حسینی تصریح کرد: خوشبختانه استان کرمانشاه در مسیر این سفر معنوی و پر خیر و برکت قرار دارد که هلال احمر نیز می تواند برای سهولت در تردد و کمک به زائرین گرانقدر در کنار برنامه های متعدد استان باشد و نقش خود را بخوبی ایفا کند.

وی بیان داشت: همچنین با توجه به جذابیت ها و مزیت های استان کرمانشاه با سفرهای تابستانی و گردشگران به استان کرمانشاه روبرو هستیم که این سفرها یک موقعیت بسیار خوب برای خدمتگزاری را فراهم می کند و همه این برنامه ها نیازمند کمک و مساعدت تمامی دستگاه ها از جمله هلال احمر است.

مقام عالی استان کرمانشاه به موقعیت کوهستانی ویژه استان اشاره کرد و از جمعیت هلال احمر خواست که زمینه تبدیل شدن استان به یک مرجع در مواجهه با حوادث کوهستانی را تسهیل کند.

وی تصریح کرد: مجموعه سراب ها، تالاب ها، رودخانه ها و .... در استان وجود دارد که تمامی اینها نیازمند همکاری و هماهنگی جمعیت هلال احمر برای استفاده بهتر مردم از این مجموعه هاست.

وی نقش هلال احمر در کمک رسانی به زلزله های رخ داده در کشور و همچنین زلزله کشور ترکیه را مهم و اثرگذار عنوان کرد و گفت: تمامی این اقدامات در ابعاد داخلی و خارجی مورد توجه و قدرشناسی قرار گرفته است.

استاندار کرمانشاه در ادامه از آماده بودن برنامه افتتاح 5 پروژه مهم هلال احمر استان خبر داد و از دکتر کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر کشور برای حضور در این برنامه ها دعوت کرد.

رژِیم صهیونیستی به نوعی مرزهای جنایت را در تاریخ بشریت تغییر داده است

وی در پایان با اشاره به جنایت رژیم صهیونیستی در تهاجم به کنسولگری ایران در کشور سوریه گفت: شب گذشته ما شاهد جنایت رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در کشور سوریه بودیم که این رژیم جعلی به نوعی مرزهای جنایت را در تاریخ بشریت تغییر داده و از کودک کشی و حمله به بیمارستان ها و مجموعه های خدماتی و درمانی و حمله به مراکز امن بین المللی مانند سفارت خانه ها و کنسولگری ها نیز دریغ نکرده است که امیدواریم بزودی شاهد و شریک پیروزی مردم غزه و نابودی رژِیم کودک کش صهیونیستی باشیم.اوقات شرعی
آب و هوا