+ 0 -
ADAسطح توافق خدمات

تارنمای استانداری کرمانشاه بر مبنای پایداری زیر ساخت های ارتباطی به صورت تمام وقت در دسترس بوده و در صورت بروز هر گونه اشکال و نقص فنی، اطلاع رسانی خواهد گردید .
• بیانیه حریم خصوصی تارنمای استانداری کرمانشاه ، شامل پيوندهايي که به درگاه الکترونیک یا تارنمای سایر سازمان ها می باشد ، نمی شود لذا مسئولیت کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد بر عهده سایت مربوطه می‌باشد و براي اطلاع از نحوه استفاده از محتواي آن‌ها به بخش شرايط و قوانين خود آن درگاه الکترونیک یا تارنما بايد رجوع گردد.
• اطلاعات تماس و امکان برقراری ارتباط با مدیران کل در هر حوزه در قسمت "ارتباط با ما" فراهم گردیده است .
• این تارنما امکان ثبت درخواست و شکایات مردمی و رهگیری پاسخ درخواست و شکایات مردمی ، نظرسنجی طرح تکریم ارباب رجوع ، سامانه نظام پیشنهادات و درخواست مشمولین نظام وظیفه را در قالب خدمات الکترونیکی فراهم نموده است. متقابلاً خدمت گیرندگان می‌توانند جهت پیگیری درخواست، شکایات‌ ، نظرات و پیشنهادات خود از بخش های مذکور اقدام و پس از ثبت درخواست خود در سامانه در صورت اخذ کد رهگیری به منظور پیگیری درخواست نسبت به حفظ آن اقدام نمایند.
• در صورت تمایل برای بهبود کیفیت ارائه خدمات در این تارنما خواهشمند است در نظرسنجی تارنما این استانداری شرکت بفرمایید.اوقات شرعی
آب و هوا