نسخه آزمایشی
Menu

برگزاري جلسه با موضوع طرح مسائل و مشكلات بانوان همكار در استانداري

جلسه طرح مسائل و مشكلات همكاران خانم در استانداري


با هماهنگی دفتر امور زنان و خانواده استانداری جلسه ای به منظور طرح مسائل و مشکلات بانوان همکار در حوزه های مختلف استانداری به ریاست معاون محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی برگزار گردید.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه باید بانوان نیز همگرایی و وحدت رویه در موضوعات مربوط به زنان داشته باشند تصریح کرد:نگاه مدیریت استان، ارتقا بانوان در شاخص های مدیریتی بوده است.
محمد ابراهیم الهی تبار در نشست با بانوان استانداری کرمانشاه افزود: دولت توانسته با گشایش مسیر راه را برای استفاده از ظرفیت بانوان در حوزه های تصمیم سازی و تصمیم گیری بیشتر کند.
وی با تاکید بر ملاک نبودن جنسیت در ایفای برخی نقش ها اظهار داشت: باید برای تابوشکنی تلاش کرد تا فضای موجود در مسئولیت سپاری به بانوان شکسته شود.
الهی تبار ادامه داد:باید پیش از هر چیز در حوزه بکارگیری بانوان در مسئولیت ها به تغییر بینش و نگرش ها فکر کرد.
در این نشست مدیر کل امور بانوان استانداری کرمانشاه ضمن حمایت از ارتقاء شغلی بانوان در کلیه ادارات استان اظهار داشت : بانوان شاغل در دستگاههای اجرایی و استانداری می بایست همکاری لازم را با دفتر امور بانوان در خصوص اعلام نظرات و دیدگاه های خویش داشته باشند و در عین حال توانمندیهای خود را در عرصه های مختلف سیاسی اجتماعی اقتصادی و فرهنگی به منصه ظهور بگذارند وی از انتشار گاهنامه فصلی بانوان در آینده نزدیک خبر داد و کلیه بانوان را به همکاری در این زمینه دعوت نمود.
در طی جلسه تمامی  بانوان حاضر در جلسه نیز مهمترین پیشنهادات و انتقادات در حوزه کاری خود را مطرح نمودند