نسخه آزمایشیفرماندار سنقر و کلیایی در جلسه شورای اصناف: // وظیفه ما در قبال شعار سال (رونق تولید ) عملی کردن این شعار است.


فرماندار سنقرو کلیایی در جلسه شورای اصناف این شهرستان با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری گفت: این نامگذاری مانند هر سال بسیار هوشمندانه انتخاب شده است و وظیفه ما در قبال شعار سال (رونق تولید ) تلاش برای عملی کردن این شعار است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سنقر و کلیایی ، صبح امروز جلسه ای که به ریاست فرماندار ، و سایر مسئولین ذیربط در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید، فرماندار این شهرستان ، ضمن تبریک حلول ماه شعبان و اعیاد پیش رو و تقدیر و تشکر از همراهی اصناف در سال گذشته و بسیج اصناف در بحث تنظیم بازار گفت : سال گذشته ، سال سختی بود زیرا کشوری مانند آمریکا ظلم های  بی شماری علیه ایران ازنظر سیاسی ، ایجاد افزایش نارضایتی در بین مردم ایران ، بدبین کردن مردم نسبت به حاکمیت روا داشت ، ولی ملت هوشیار و شهید پرور ایران با تبعیت از ولایت فقیه ، دشمنان نظام را در رسیدن به اهداف شوم خود نا کام گذاشتند.

وی  بیان داشت در جلسه شورای اداری امسال مصوب شد که سال جدید مدیریت جدید می طلبد وبه مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی 40 ایده و طرح جدید بایستی در شهرستان اجرا و عملیاتی شود  بنابراین  طبق طرح 4040 این فرمانداری، ادارات ملزم شدند که چهل برنامه و ایده جدید در حوزه کاری خود ارایه دهند و مانور اصلی این ایده ها در بحث اشتغال جوانان است که تبدیل به معضل شده است و آسیب اجتماعی به شمار می آید که در این زمینه  اصناف می توانند نقش آفرینی مثبتی داشته باشند.

معصومی زاده افزود: اگر زمینه کار و اشتغال و تولید فراهم شود ، بحث معیشت پوشش داده می شود و به دنبال آن  مهاجرت ها ،اعتیاد وسایر مشکلات و آسیب های اجتماعی کمتر خواهد شد و از همه مهم تر اینکه شعار سال تحقق می یابد.

برنامه ریزی در راستای سیاست های کلان مقاومتی ( در جهت رونق اقتصادی )، ارتقاء سطح خدمات رسانی به مردم ( در راستای امید آفرینی )، شناخت استعداد و ارتقاء خلاقیت های جدید در حوزه صنفی، برنامه ریزی  برای برگزاری دوره ای آموزشی (توانمند سازی افراد)، تسهیل در صدور پروانه های صنوف، پاسخگویی به خواسته های به حق مردم و... از مهمترین وظایف اصناف می باشد که فرماندار سنقرو کلیایی آنها را تشریح کرد.

در ادامه از سوی فرماندار سنقرو کلیایی از مسئول شورای عالی بسیج اصناف در خصوص تلاش های صورت گرفته در سال 97 تقدیر به عمل آمد.

 

 اوقات شرعی
آب و هوا