" یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال "

پیام تبریک امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین به مناسبت فرارسیدن سال جدید


با ارسال هشتک #من_در_خانه_می_مانم از همه مردم شريف و بزرگوار شهرستان تقاضامندم دوستان و اقوام خود را به ماندن در خانه تشویق نمایند.

 

 

 

 

 

بهار از با شکوهترین جلوه های جهان هستی است که می توان با تماشای آن رحمت و محبت پروردگار را به یاد آورد.

 

اینک در آستانه سال جدید ، نوروز باستانی را به مردم شریف و بزرگوار شهرستان هرسین تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سالی سرشار از برکت ، معنویت و تندرستی را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای همگان مسئلت می نمایم و همچنین بر خورد لازم می دانم از مدیران و کارکنان محترم ادارات که واقعا در سالجاری با اقدامات جهادی خود موجبات توسعه را در حوزه های مختلف عمرانی ، اقتصادی و فرهنگی شهرستان هرسین را فراهم آوردند قدردانی نمایم.

 

در آستانه سال نو همچنان نیازمند طنین فریاد وحدت و همدلی شهروندان برای ریشه کنی کرونا هستیم و همانطور که میدانید مهمترین پیام منادیان سلامت و مسئولان برای نابودی این بیماری قطع زنجیره انتقال کرونا با ماندن در خانه است و باید با ماندن در خانه خطر ابتلا عزیزانمان به کرونا ویروس را کاهش دهیم  و حافظ جان آنان باشیم.

 

همچنین اينجانب با ارسال هشتک #من_در_خانه_می_مانم از همه مردم شريف و بزرگوار شهرستان تقاضامندم دوستان و اقوام خود را به ماندن در خانه تشویق نمایند.

 

امیر شاه آبادی

 

فرماندار شهرستان هرسین

 اوقات شرعی
آب و هوای هرسین