اخبار
مشاور معاون اول رئیس جمهوری و دبیر ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران و عراق گفت: استان کرمانشاه با داشتن پنج گذرگاه مرزی خسروی ، پرویزخان ، شیخ صالح ، شوشمی و سومار بیشترین مرز با عراق و بالاترین حجم صادرات و مراودات مرزی با این کشور را دارد.

مشاور اقتصادی معاون اول رییس جمهوری و دبیر ستاد روابط اقتصادی ایران، عراق و سوریه اعلام کرد که از مرز خسروی برای ترانزیت کالا به سوریه از طریق خاک عراق استفاده خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه گفت: این استان و به ویژه شهرستان مرزی قصرشیرین توانمندی های بسیار مطلوبی برای سرمایه گذاری در بخش های کشاورزی دارد.

سرپرست فرمانداری قصرشیرین از شرکت 447 داوطلب این شهرستان در بزرگترین آزمون علمی کشور (کنکور سال 97) برای ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور خبر داد.

سرپرست فرمانداری قصرشیرین، از مشاهده یک قلاده یوزپلنگ ایرانی از سوی نیروهای ارتش مستقر در این شهرستان خبر داد.

با حضور مردم روزه دار قصرشیرین نماز عید سعید فطر در شهرستان مرزی قصرشیرین اقامه شد

سرپرست فرمانداری قصرشیرین گفت: مرزهای رسمی خسروی و پرویزخان این شهرستان در ایام تعطیلات عید سعید فطر فعال است و مبادلادت اقتصادی در این مرزها طبق روال سابق انجام می شود.

استاندار دیالی عراق در راس یک هیات کشاورزی به قصرشیرین سفر کرد.

مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس امروز همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده و پرشور اقشار مختلف مردم در قصرشیرین برگزار شد.

سرپرست فرمانداری قصرشیرین گفت: تاکنون 240 میلیارد ریال از سوی بخش دولتی و خصوصی برای اجرای زیرساخت های منطقه ویژه اقتصادی قصرشیرین هزینه شده است.
اوقات شرعی
آب و هوا