۳۰ خرداد ۱۳۹۷
رفع نیازمندیهای اساسی و گره گشایی از مشکلات عشایر بعنوان جامعه تولیدی کشور توجه جدی مسئولین کشوری را می طلبد.
هیأتی مرکب از معاون سازمان اداری و استخدامی و رییس سازمان امور عشایر کشور به منظور بررسی وضعیت عشایر وارد شهرستان دالاهو شدند و باتفاق حیدری سرپرست فرمانداری راهی سکونتگاههای عشایر در ارتفاعات دالاهو شدند و از نزدیک مسایل جامعه عشایری را مورد بررسی و کنکاش قرار دادند.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷
جهانبخش حیدری گفت: همه دستگاه های اداری باید برای استیفای حقوق مردم شهرستان دالاهو و خدمت به آنان تلاش نمایند.
جهانبخش حیدری در سفر یک روزه خود به بخش گهواره ابتدا در نشستی که با بخشدار، شهردار گهواره، اعضای شورای شهر روسای بانکهای عامل پرداخت تسهیلات و مسئول ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن آذربایجان غربی مستقر در شهرستان دالاهو داشتند عنوان کرد: همه دستگاه های اداری باید برای استیفای حقوق مردم شهرستان دالاهو و خدمت به آنان تلاش نمایند. وی تصریح کرد: در بحث توزیع اعتبارات که عنصرجمعیت ملاک است باید به محرومیت توجه جدی بشود تا توسعه متوازن را که مد نظر اغلب کارشناسان است شاهد باشیم.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷
این مدرسه با اعتبار20 میلیارد ریال با زیربنای 950 مترمربع در سه طبقه و 9 کلاس درس به وسیله ی اداره کل نوسازی مدارس استان مرکزی ساخته می شود.
با حضور استاندار کرمانشاه آیین گلنگ زنی چهاردهمین مدرسه خیر ساز شهرستان دالاهو پس از زلزله 21آبان 96 برگزار شد. گلنگ مدرسه 9کلاسه پاسداران منطقه ریجاب  با حضور جمعی از مسئولین به زمین خورد. این مدرسه با اعتبار20 میلیارد ریال با زیربنای 950 مترمربع در سه طبقه و 9 کلاس درس  به  وسیله ی اداره کل نوسازی مدارس استان مرکزی  ساخته می شود.  این چهاردهمین مدرسه از 19 مدرسه ای است که بعد از زلزله آبانماه 96عملیات اجرایی آن با همت و مشارکت نهادها، سازمان های دولتی، غیر دولتی وخیرین ارجمند آغاز می شود.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷
قرارداد اجرای این طرح 18 ماه است و با بهره برداری از این طرح چهار هزار و 200 خانوار در شهر ریجاب و 54 روستای دالاهو از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند. اعتبار اختصاص یافته برای اجرای این طرح گازرسانی 32 میلیارد ریال میباشد.
عملیات اجرایی گازرسانی به شهر ریجاب و 54 روستای شهرستان دالاهو روز یکشنبه با حضور هوشنگ بازوند استاندار و جمعی از مسئولان استانی در ریجاب آغاز شد.
اخبار (آرشیو)

آب و هوای دالاهو