۱۳ فروردین ۱۳۹۹
کرم محمدی فرماندار دالاهو: احساس مسئولیت و همراهی مردم شریف شهرستان دالاهو، ستودنی و شایسته تقدیر است.

  نقش راهبردی و مدیریت کارآمد و پیگیری های مکرر آقای مهندس بازوند استاندار محترم کرمانشاه در ایجاد همگرایی و مضاعف نمودن تلاش ها برکسی پوشیده نیست. پای کار بودن و حضور همیشگی اعضای شورای تامین شهرستان،امنیت پایدار را برای توفیق در فاصله گذاری اجتماعی ...

۱۳ فروردین ۱۳۹۹
فرماندار دالاهو:همکاری مردم شریف شهرستان دالاهو، ستودنی است.
کرم محمدی فرماندار شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های مجموعه های حاضر در ایست و بازرسی های شهرستان اعم از سپاه ، انتظامی ، بسیج ، دهیاری ها و نیروهای شهرداری ، گفت: اهتمام و همراهی بسیار خوب مردم شریف شهرستان دالاهو در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا‌ این تاریخ ستودنی بوده است .‌ وی افزود:بر خودم لازم می دانم از آحاد مختلف مردم شهرستان بخاطر این مشارکت ،صمیمانه سپاسگزاری نمایم.رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی در روز دوازدهم و همچنین تا الان که ظهر سیزدهم فروردین ماه است خیلی خوب بوده و مردم این خطه از میهن اسلامی شعور اجتماعی بالا و احساس مسئولیت خود را به بهترین وجه ممکن به نمایش گذاشتند.
۱۲ فروردین ۱۳۹۹
کرم محمدی فرماندار دالاهو : مهمترین عامل موفقیت در مدیریت کرونا ،مشارکت و همراهی مردم است 
کرم محمدی در جریان بازدید میدانی از شهرهای گهواره و کرند و برخی از مناطق تفریحی و تاریخی شهرستان ، با اشاره به تاثیر مشارکت و همراهی مردم در موفقیت مهار ویروس کرونا، افزود: انصافا مردم شریف شهرستان دالاهو با ماندن در منزل در روز دوازدهم فروردین، بار دیگر فرهنگ غنی و شعور اجتماعی بالای خویش را به نمایش گذاشتند. وی در پایان اظهار داشت: انتظار می رود این رویه حسنه و‌منطقی در روزهای آینده و به ویژه سیزدهم فروردین نیز تداوم یابد. تنها با در منزل ماندن است که در قطع و کاهش زنجیره انتقال کرونا ویروس مشارکت خواهیم داشت.
۱۲ فروردین ۱۳۹۹
کرم محمدی فرماندار شهرستان دالاهو: خروجی شهر کرند مسدود گردید/ در سراب‌ کرند، ایست و بازرسی برقرار شد.
محمدی این اقدام را در راستای اجرای دقیق دستورالعمل فاصله اجتماعی به منظور قطع زنجیره کرونا ویروس اعلام کرد و افزود: مجموعه بهداشت و درمان کشور سرمایه گرانبهایی است و همه ما باید در جهت تقویت و حفظ آن بکوشیم. بهترین راه کمک به این عزیزان، در "خانه ماندن " است. وی که از انسداد خروجی شهر کرند بازدید می کرد،از اقدامات قاطعانه نیروهای انتظامی و سپاه پاسداران صمیمانه سپاسگزاری نمود.
اخبار (آرشیو)

گزارش تصویری (آرشیو)
فرماندار
آب و هوای دالاهو