۰۴ اسفند ۱۳۹۹
فرماندار شهرستان دالاهو: عادی انگاری،شیوع کرونا را در پی دارد ==================== صبح روز دوشنبه ۴ اسفندماه بیست و دومین جلسه قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونای شهرستان با حضور اعضاء و به ریاست کرم محمدی فرماندار شهرستان برگزار گردید. در این جلسه دکتر عزیزی رئیس شبکه بهداشت و درمان گزارشی از آخرین وضعیت شهرستان را ارائه نمود. سپس فرماندارطی سخنانی بیان داشت: 🔹عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، بازگشت کرونا را قطعی خواهد کرد. 🔹باززگشت کرونا یعنی تعطیلی بخشی از کسب و کارهای مردم. 🔹 هر گونه تجمع در مراسم تشییع جنازه،ختم و عروسی ممنوع بوده و مدیران شبکه بهداشت و درمان به عنوان متولی اصلی صیانت از سلامت مردم، از بانیان تجمعات در مرجع قضایی اقامه دعوی خواهند نمود. 🔹با بانیان تجمعات شادی و عزا که شیوع بیماری کرونا را موجب می شوند،برخورد قاطع قانونی معمول خواهد شد. 🔹 بازرسی های منظم همچنان ادامه خواهد داشت. 🔹باردیگر از مردم خوب و شرافتمند شهرستان استدعا و تقاضا می شود هرگز از خطر شیوع کرونا ویروس غافل نشده و خود را در امان ندانند.🔹 کماکان عنایت و اهتمام آحاد مردم بزرگوار شهرستان در رعایت دستورالعمل های بهداشتی ضرورتی حتمی می باشد.
۰۳ اسفند ۱۳۹۹
فرماندارشهرستان دالاهو: سخاوتمندی و نیکو کاری،خصلت بارز مردم شریف شهرستان دالاهو است. ================ براساس اعلام معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری کرمانشاه، شهرستان دالاهو در طرح پویش ایران مهربان رتبه دوم استان را کسب کرد. کرم محمدی فرماندار شهرستان دالاهو در این زمینه گفت: کمک به هم نوع،سخاوتمندی و نیکوکاری از جمله خصائص بارز دالاهو نشینان در طول تاریخ بوده است.اینکه در طرح پویش ایران مهربان،شهرستان دالاهو رتبه دوم را تنها بااختلاف ۲درصدبارتبه اول استان، کسب می کنند،مرهون همکاری و روحیه تعاون حاکم بر فرهنگ مردم این خطه از میهن اسلامی است. وی در ادامه افزود: جذب ۱۰۰درصدی سهمیه تعهد ابلاغی (۲۰۰۰حامی)درطرح پویش ایران مهربان بعداز نقش آفرینی مردم،مرهون برنامه ریزی ها و پیگیری شبانه روزی و دلسوزانه مجموعه کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان و به ویژه آقایان بهرامی وقدمی روسای این نهاد خدمتگزار در کرند و گهواره است. محمدی در پایان گفت: بر خودم لازم می دانم تا مردم شرافتمند شهرستان و همه کسانی که به نحوی از انحا در این اقدام خداپسندانه مشارکت داشته اند،خصوصا اعضای شورای اداری، امام جمعه محترم، سادات محترم اهل حق و وماموستاهای محترم اهل سنت صمیمانه سپاسگزاری نمایم.
۲۲ بهمن ۱۳۹۹
22 بهمن در دالاهو سربلند ================ همزمان با سراسر کشور،مراسم گرامی داشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در شهرستان دالاهو نیز برگزار شد. در این مراسم که فرماندار،فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولین شهرستان حضور داشتند ، آحاد مردم شریف دالاهو سربلندبا رژه خودرویی، باردیگر با آرمانهای امام راحل امت،مقام معظم رهبری و شهیدان والامقام تجدید میثاق نمودند.
۱۲ بهمن ۱۳۹۹
رژه خودرویی و زنگ انقلاب در دالاهو ================= در اولین روز از دهه مبارک فجر و سالروز ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به وطن،برنامه های متنوعی در دالاهو برگزار گردید. ابتدا و راس ساعت 8:30 صبح رژه خودرویی با حضور مسئولین شهرستان و از جمله امام جمعه محترم، فرماندار، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی انجام شد. سپس راس ساعت 9:33 زنگ انقلاب در مدرسه انقلاب اسلامی شهر کرند به صدا در آمد. دراین مراسم حجت الاسلام والمسلمین ساداتی امام جمعه محترم طی سخنانی به تشریح فلسفه و اهداف انقلاب اسلامی پرداخت .
گزارش تصویری (آرشیو)
فرماندار
آب و هوای دالاهو