۱۷ آذر ۱۳۹۸
کرم محمدی فرماندار دالاهو: بازسازی کامل بیش از 98 درصد واحدهای تخریبی روستایی جای تقدیر دارد. اما روند واحدهای باقی مانده روستایی که کمتر از دو درصد است، نباید فرمایشی شود.
جلسه ای با حضور معاون بازسازی بنیاد مسکن، مسول بازسازی مناطق زلزله زده استان، معاون عمرانی فرمانداری و  مدیر بنیاد مسکن شهرستان دالاهو برگزار گردید. کرم محمدی فرماندار شهرستان اظهار داشت: بازسازی کامل بیش از 98 درصد واحدهای تخریبی روستایی جای تقدیر دارد. اما روند واحدهای باقی مانده روستایی که کمتر از دو درصد است؛ نباید فرمایشی شود. بعد از بحث و تبادل نظر و بررسی چند فقره پرونده؛ تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
۱۷ آذر ۱۳۹۸
کرم محمدی فرماندار دالاهو: حفظ خونسردی و سرعت عمل، پاسخگویی و حضور به موقع در صحنه های حادثه از ویژگی های برجسته هلال احمر است.

  رئیس هلال احمر شهرستان دالاهو و جمعی از داوطلبان جمعیت هلال احمر به منظور گرامیداشت روز داوطلب با حضور در محل فرمانداری ضمن دیدار با کرم محمدی فرماندار این شهرستان، گزارشی از فعالیت حوزه کاری هلال احمر ارائه کرد . در این دیدار کرم محمدی فرماندار ...

۱۴ آذر ۱۳۹۸
کرم محمدی فرماندار دالاهو : حضور مردم و حامیان محیط زیست بیانگر اعتقاد راسخ در جهت صیانت و توسعه کمی و کیفی عرصه های منابع طبیعی است.
در این مراسم که بیش از 300 نفر از اقشار مختلف مردم حضور داشتند، کرم محمدی فرماندار دالاهو بیان نمود: حضور شما مردم خوب و حامی محیط زیست بیانگر اعتقاد راسخ در جهت صیانت و توسعه کمی و کیفی عرصه های منابع طبیعی است. وی در ادامه اظهار داشت: راه فائق آمدن بر مسائل حوزه منابع طبیعی، مشارکت مردم است. باید همگان به این باور و یقین برسیم که این جنگلها و عرصه ها، سرمایه های گرانقدری هستند که نبودشان زندگی را با مخاطره مواجه خواهد کرد.
۱۳ آذر ۱۳۹۸
فرماندار دالاهو: ضرورت دارد با شروع فصل بارندگی، ترمیم حفاری ها در اولویت قرار گیرد.
مدیران دستگاههای اجرایی و شهرداران تابعه مکلف هستند با هماهنگی و در کمترین زمان ممکن نسبت به ترمیم‌ مسیرهای حفاری شده اقدام‌ نمایند
اخبار (آرشیو)

گزارش تصویری (آرشیو)
فرماندار
تا انتخابات
آب و هوای دالاهو