نسخه آزمایشیهمایش پیاده روی حرم تا حرم به مناسبت روز شهید در سنقرو کلیایی برگزارشد


همایش پیاده روی حرم تا حرم به مناسبت گرامیداشت سالروز تشکیل بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز شهید با حضور امام جمعه، فرماندار و سایر مسئولین و اقشار مختلف مردم درسنقروکلیایی برگزار شد.

شرکت کنندگان در این مراسم با تجمع در صحن مطهر امامزاده احمد(ع) به سمت مزار شهدای سنقرو کلیایی حرکت کرده و با نثار شاخه های گل و قرائت فاتحه نسبت به مقام شامخ شهدای والامقام ادای احترام کردند.

امام جمعه سنقرو کلیایی در آیین بزرگداشت روز شهید ارزش و مقام والای شهدا را تشریح کرد و گفت: شهدای عزیز بهترین نعمتی که خدا به آنها داده بود یعنی جانشان و همه هستی خودرا برای رضای خدا دادند و خود را برای همیشه ماندگار کردند.

حجت الاسلام مجید صفدری افزود: امروز ما شهدا را افتخار خود می دانیم برای اینکه خدا به آنها عزت داده است وهرگزمقام و منزلت شهدا از چشم انسانهای مومن نادیده گرفته نخواهد شد.

وی با بیان اینکه شهدا درجات و مراتب د ارند گفت: برترین شهید، کسی است که در خط مقدم مبارزه با دشمن به شهادت برسد و دیگران هم می توانند ادامه دهنده راه شهدا و یاری کننده دین خدا باشند تا در نزد خدا از اجر شهید برخوردار شوند.

امام جمعه سنقرو کلیایی گفت: اطاعت ازولایت و رهبری، میراث گرانبهایی است که شهدا برای ما به ارمغان گذاشتند وبایستی با ادامه راه شهدا و دشمن شناسی از دستاوردهای انقلاب اسلامی محافظت نماییم.

اهداء لوح سپاس به تعدادی از پدران شهید و هدایا به دانش آموزان برتر مقاله نویسی با موضوع شهدا از دیگر برنامه های این مراسم بود.اوقات شرعی
آب و هوا