نسخه آزمایشیفرماندار شهرستان سنقروکلیایی در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان: استخراج ظرفیت ها و پتانسیل های سرمایه گذاری در شهرستان بسیار ضروری است


فرماندار شهرستان سنقروکلیایی گفت: یکی از مهمترین برنامه هایی که بایستی در جلسات کارگروه اشتغال در دستور کار قرارگیرد استخراج ظرفیت ها و پتانسیل های سرمایه گذاری در شهرستان جهت معرفی به سرمایه گذاران است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سنقروکلیایی، محمدناصرمعصومی زاده فرماندار این شهرستان در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، از تمامی دستگاهایی که در مسیر اشتغال تلاش کرده اند تشکرکرد و گفت: همه ی دستگاها اعتباراتی راکه در هر زمینه ای در راستای ایجاد اشتغال به متقاضیان پرداخت کرده اند جهت آسیب شناسی د راختیار فرمانداری قرار دهند.

فرماندارشهرستان سنقروکلیایی با اشاره به اینکه بیکاری یکی ازمهمترین عوامل زمینه ساز معضلات اجتماعی است گفت: مادر راستای ریشه کن نمودن بیکاری بایستی فهرستی از افراد بیکار در شهرستان، به تفکیک مدرک و تخصص آنها را دراختیار داشته باشیم تا بتوانیم این مسئله را ریشه کن کنیم و درجهت به حداقل رساندن آن تلاش کنیم.

وی بر آموزش متناسب به بازار کاررا به عنوان اصلی ترین عامل موفقیت در حفظ اشتغال تأکید کردوگفت: گام اول در ایجاد اشتغال پایدار، حفظ اشتغال ایجادشده و تمرکزبرکارآفرینان درهرجامعه ای است.

معصومی زاده تشکیل کمیته ای متشکل از نماینده فرمانداری و ادارات جهادکشاورزی، صنعت، معدن وتجارت، کمیته امدادامام خمینی (ره) و حضور کارشناسان اشتغال در راستای آسیب شناسی و رفع موانع ایجاد اشتغال را مورد تأکید قرار داد.

کاهش هزینه و بروکراسی اداری در صدور پروانه ها، توجه به صنایع تبدیلی کوچک ومتوسط، رفع موازی کاری، سرعت بخشی به استعلامات سرمایه گزاران، تمرکزدرایجاد شهرک های دامداری و گلخانه ای جهت تسهیل در ایجاد زیرساخت و امنیت و... از موارد بود که دراین جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.اوقات شرعی
آب و هوا