نسخه آزمایشیفرماندار سنقرو کلیایی در جلسه هم اندیشی اصولگرایان / وحدت بیش از پیش میان جناح ها ی سیاسی لازمه ی جامعه امروز است


فرماندار سنقروکلیایی در جلسه هم اندیشی با اصولگرایان شهرستان که با موضوع انتخابات برگزار شد گفت:وحدت بیش از پیش میان جناح های سیاسی نیاز جامعه امروز است.

محمد ناصر معصومی زاده افزود:با اتحاد،یک رنگی ،دوستی و روحیه انقلابی بود که در دوران دفاع مقدس به واسته آن پیروزی های پی در پی را کسب نمودیم.

وی با اشاره به نقشه های متعدد دشمن علیه نظام بیان کرد: جنگ روانی که دشمن برنامه ریزی کرده به مراتب سخت تر از جنگ 8سال دفاع مقدس است وحفظ وحدت،برای خنثی کردن توطئه های دشمنان و کسب پیروزی ضروری است.

فرماندارسنقرو کلیایی با بیان اینکه دولت مدافع ومجری قانون است گفت:ما در فرمانداری به عنوان نماینده دولت محترم در شهرستان تلاش میکنیم تا با حمایت و پشتیبانی مردم، سالم ترین انتخابات را برگزار کنیم.

معصومی زاده افزود: امروز، مردم اطمینان داشته باشند اجازه دخالت در انتخابات را به هیچ فردی یا ارگانی  نخواهیم داد همچنین مدیران و کارکنان بدانند اجازه تبلیغات و دو قطبی سازی در امر انتخابات را ندارند.

وی اهمیت رعایت قانون تبلیغات در انتخابات و خود داری از هرگونه تبلیغات زود هنگام کاندیداها و رقابت سالم رااز سوی کاندیدها مورد تاکید قرارداد.

 اوقات شرعی
آب و هوا