نسخه آزمایشیفرماندار جدید سنقروکلیایی معرفی شد


محمد ناصر معصومی زاده با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه و دیگر مسئولین به سمت فرماندار جدید سنقرو کلیایی معرفی و از زحمات یاور محمدی فرماندار قبلی قدردانی شد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه روز دو شنبه در آیین تودیع و معارفه فرماندار سنقرو کلیایی از فعالیتهای یاور محمدی فرماندار قبلی سنقرو کلیایی قدردانی کرد و نیروی باسابقه وزارت کشور و شناخت از منطقه را از شاخصه های محمد ناصر معصومی زاده فرماندار جدید این شهرستان دانست.

محمد ابراهیم الهی تبار با بیان اینکه دغدغه امروز کشور و استان کرمانشاه، اشتغال است گفت: اشتغال به دست نمی آید مگر اینکه فضای کسب و کار با حضور سرمایه گذار و تولید کننده مهیا شود.

وی افزود: ما بایستی استان و منطقه خودرا خوب معرفی کنیم و آرامش و ثروت آنرا بیان کنیم و هرآنچه آرامش منطقه را به هم بزند برخورد نماییم.

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه ظرفیتهای سنقرو کلیایی در حوزه کشاورزی، گردشگری، اقتصادی، صنعتی و معادن را یادآور شد و گفت: برای انجام کارها بایستی برنامه محور باشیم.

الهی تبار گفت: سنقر ریشه در تاریخ و مبارزه با استبداد و همراهی با امام(ره) را دارد و بعد از انقلاب هم در راستای حفظ آرمانهای انقلاب حضور فعال داشته است و دلیل این ادعا، تقدیم شهدای گرانقدر به انقلاب اسلامی است.

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه خلاصه ای از وضعیت زلزله 3/7 ریشتری سر پل ذهاب و امداد رسانی بی سابقه در کمترین زمان ممکن و اهمیت حضور مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری را در منطقه تشریح کرد.

امام جمعه سنقرو کلیایی هم تفاوت سیاست اسلامی با سیاست غیر اسلامی را تشریح کرد و گفت: سیاست مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران بایستی صادقانه و با رعایت عدالت باشد و مسئولین بایستی بیشتر از دیگران که مسئول نیستند مراقب اعمال، رفتارو کردار خود باشند.

حجت الاسلام صفدری با قدرانی از زحمات یاور محمدی فرماندار قبلی سنقرو کلیایی گفت: روحیه کار و تلاش در خدمات رسانی و تعامل با مجموعه تمام گروههای سیاسی، ادارات، مردم، هیات ها، روحانیت و... در روحیه ایشان وجود داشت که بسیار ارزشمند است.

وی افزود:مسئولین باید وحدت را که مورد تاکید همیشگی مقام معظم رهبری است سرلوحه کار خود قرار دهند و بستر مناسبی را برای پیشرفت نظام اسلامی و ضربه زدن به دشمن فراهم کنند.

نماینده مردم سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی هم مسئولیت را به عنوان امانت دانست و گفت: بایستی در فرصت کوتاهی که توفیق خدمت گذاری داریم خدمت به مردم را بالاترین هدف خود قراردهیم.

سید جواد حسینی کیا از یاور محمدی به عنوان فردی همراه، پرتلاش و پیگیر کارها و بی توجه به افراد حاشیه ساز یاد کرد و از زحمات وی قدردانی نمود.

وی به فرماندار جدید توصیه کرد، ایجاد شرایط لازم برای دسترسی آسان و حضور مستمر در میان مردم، عدم وابستگی به هیچ گروهی، سرکشی  بدون هماهنگی از ادارات و تلاش ویژه در حوزه اشتغال و تشکیل اتاق فکر با استفاده از توانمندیهای شهرستان را مد نظر قرار دهد.

یاور محمدی فرماندار سابق شهرستان سنقرو کلیایی هم گزارش جامع و کاملی از عملکرد این شهرستان در 17 ماه گذشته در حوزه های مختلف ارائه داد و از امام جمعه شهرستان که در ایجاد فضای همدلی، وحدت و انس و الفت، نقش موثری داشتند قدردانی نمود.

محمد ناصر معصومی زاده فرماندار جدید شهرستان سنقرو کلیایی هم عمل به قانون و قانون گرایی را به عنوان سرلوحه کار خود معرفی کرد و گفت: ضمن صیانت از تلاشهای فرماندار قبلی با کمک دستگاههای اجرایی و بهره گیری از ظرفیت ها تمام تلاش خود را در راستای تکمیل کارهای نیمه تمام به کار خواهم گرفت.اوقات شرعی
آب و هوا