نسخه آزمایشیدیدار پرسنل نیروی انتظامی با فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی


فرماندهی و جمعی از پرسنل نیروی انتظامی سنقرو کلیایی با فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار سنقرو کلیایی در این دیدار با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و همچنین برچیده شدن ویروس کرونا، از زحمات شبانه روزی دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت قدردانی نمود.

غلامرضا مرتضوی اظهار داشت شهرستان سنقرو کلیایی به لحاظ مسائل انتظامی از شهرستانهای خوب استان می شود و زحمات عزیزان انتظامی در جای جای این شهرستان مشهود است.

وی با بیان اینکه نگاه ما نگاه تعاملی است گفت: انشاء الله بتوانیم کارهای خوبی که در گذشته در این شهرستان انجام شده ادامه دهیم و با برنامه های خوب و تعامل با مجموعه ادارات شهرستان در راستای عمران و آبادانی و رفع مشکلات و معضلاتی که شرایط زندگی را برای مردم دشوار می کند گام برداریم.

فرماندار سنقرو کلیایی هدف گذاری به سمت و سویی که در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید شود را مورد تاکید قرار داد.

نماینده مردم سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی هم با بیان اینکه فضای وحدت و همدلی در این شهرستان وجود دارد گفت: برای عمران وآبادانی شهرستان از تمامی ظرفیت ها و امکانات بهره گیری خواهیم کرد.

سید جواد حسینی کیا از اخذ مجوز برای احداث کلانتری 12 شهرستان و پیگیری برای احداث آن خبر داد.اوقات شرعی
آب و هوا