نسخه آزمایشیجلسه بررسی مشکلات واحد های تولیدی شهرک صنعتی با حضور فرماندار سنقروکلیایی، مسئولین ادارات ذیربط و تولیدکنندگان درمحل واحد تولیدی شرکت زرین دانه واقع در این شهرک برگزار گردید.


فرماندار سنقروکلیایی دراین جلسه اشتغال را بعد از امنیت مهمترین نیاز شهرستان برشمرد و گفت: از تمامی ظرفیتها و امکانات برای رفع و یا به حد اقل رساندن مشکلات تولید کنندگان شهرک صنعتی بهره گیری خواهیم کرد.

محمدناصرمعصومی زاده مرکزآموزش فنی و حرفه ای سنقر را به عنوان ظرفیتی دانست که می تواند نیازمندیهای آموزشی واحد های صنعتی شهرک را به صورت رایگان تامین نماید.

وی همچنین ازاجرای طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی خبر داد و گفت: ای طرح توسط پارک علم و فن آوری و جهاد دانشگاهی اجرا می گردد و علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت www.inhb.ir در خصوص استفاده از تسهیلات آن ثبت نام نمایند.

فرماندار سنقرو کلیایی بیان داشت: تحت پوشش قرار گرفتن شهرک صنعتی در محدوده روستایی برای استفاده از تسهیلات با نرخ 6 درصد اشتغال روستایی و عشایری، عدم تعامل بانکهای عامل و نیاز وام سرمایه در گردش و تسهیلات با بهره کم، جرایم بیمه و مالیات، مشکلات زیرساختها و بالابودن هزینه شارژ شهرک صنعتی، عدم حمایت از تولیدات شهرستان، قطعی برق و عدم تخصیص اعتبار به شهرک صنعتی از مهمترین مشکلات موجود در شهرک صنعتی و تولیدکنندگان این شهرک می باشد که در راستای رفع آنها تا حد ممکن، تمامی تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.اوقات شرعی
آب و هوا