نسخه آزمایشیبستر های مناسب درشهرستان سنقرو کلیایی جهت افزایش سطح اشتغال نیروهای فعال فراهم شده است


فرماندار سنقرو کلیایی گفت: در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال جوانان، بسترهای لازم برای احداث مجتمع تولید قطعات خودرو با ظرفیت اشتغالزایی 150 نفر در شهرک صنعتی این شهرستان ایجاد شده و این طرح ارزشمند درهفته آینده کلنگ زنی خواهد شد.

یاور محمدی  در جلسه ستاد ساماندهی جوانان سنقرو کلیایی با قدردانی از پیگیریهای نماینده مردم سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی در این خصوص افزود: با افزودن مقدار 10 هکتار زمین در سال گذشته به محدوده شهرک صنعتی، بستر مناسب برای احداث کارخانه ها و واحد های تولیدی دیگر در این شهرستان نیزفراهم شده است.

فرماندار سنقرو کلیایی صدور مجوز برای احداث کشتارگاه صنعتی دام، اختصاص زمین برای احداث شهرک گلخانه ای، احداث سردخانه و اختصاص تسهیلات با بهره 6 درصد برای طرح های کوچک اشتغالزایی را از دیگر برنامه ها و اقدامات انجام شده در این شهرستان برای تولید و اشتغال ذکر کرد.

محمدی مشکلات امروز جوانان را در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و... دانست و گفت: برگزاری نماز وحدت با حضور مسئولین ادارات در روزهای یکشنبه در مساجد محلات شهر و روزهای سه شنبه درمساجد روستاها فرصت مناسبی است که مردم بخصوص جوانان می توانند با حضور در این مراسمات و ایجاد ارتباط با مسئولین، مسائل و درد دلهای خودرا بازگو نمایند.

فرماندار سنقرو کلیایی رونق ورزش همگانی با همکاری شورای اسلامی شهر و ایجاد شرایط لازم برای شرکت تمامی افراد با سنین مختلف را برای ایجاد فضای شورو نشاط در جامعه ضروری دانست.

وی با بیان اینکه نقش هویت در بین دانش آموزان و نقش معلمان در تبیین مسائل هویتی در مدارس را مهم دانست و گفت: با حد اقل منابع و نیروی انسانی با بهره گیری ازدبیران وآموزگاران، بایستی در این زمینه تلاش شود.

امام جمعه سنقرو کلیایی هم مساجد را بهترین مکان برای رشد جوانان دانست و اهمیت آنرا برای جلو گیری از ناهنجاریهای اجتماعی و ساختار شکنی در جامعه مورد تاکید قرار داد.

حجت الاسلام صفدری عمده ترین مشکلات جوانان را مسئله اشتغال ذکر کرد و گفت: دین و پیشوایان دینی، بهترین الگو برای تمام بشریت است و با وجود ظرفیتهای اسلامی و انقلاب و نیروو توانمندی درون نظام اسلامی ایران همه مشکلات قابل حل می باشد.

وی افزود: مشکلات همیشه در جامعه وجود دارد و همیشه برای حل مشکلات باید راه حل داشته باشیم و افکار عمومی بایستی همیشه در جریان اقدامات و خدمات نظام اسلامی قرار بگیرند.اوقات شرعی
آب و هوا