نسخه آزمایشیبرگزاری مراسم گرامیداشت روز جانباز در سنقرو کلیایی


مراسم گرامیداشت میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز با حضور فرماندار سنقرو کلیایی، جمعی از مسئولین و جانبازان و ایثار گران این شهرستان برگزار شد.

فرماندار سنقرو کلیایی در این مراسم امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی را مرهون رهنمود های مقام معظم رهبری، خون شهدا و رشادت های ایثار گران دانست.

معصومی زاده احترام و تکریم خانواده های شهدا و ایثار گران را از وظایف مسئولین داست و گفت: در راستای عمل به این وظیفه ارزشمند که از افتخارات مسئولین نظام بخصوص در این شهرستان می باشد د طول سال بخصوص در لحظات آغازین سال نو در خدمت این خانواده های معظم بوده و هستیم.

وی با اشاره به توطئه های دشمن و اعمال تحریمهای بی رحمانه و راه اندازی جنگ اقتصادی علیه ملت ما، ضرورت حفظ روحیه جهادی و اتحاد و انسجام و همدلی را برای خنثی نمودن این توطئه ها مورد تاکید قرار داد.

فرماندار سنقرو کلیایی از اجرای طرح 40 طرح و ایده جدید در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه های اشتغال و... در این شهرستان خبر داد و گفت: کسب موفقیت در این زمینه با  همکاری و همراهی مردم و مسئولین  میسر خواهد شد.

معصومی زاده، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیجیان را به عنوان خار چشم دشمنان دانست و تلاش آمریکا و رژیم صهیونیستی را در راستای منزوی نمودن سپاه به شدت محکوم کرد.اوقات شرعی
آب و هوا