نسخه آزمایشیبرگزاری صبحگاه مشترک نظامی و انتظامی درسنقروکلیایی به مناسبت هفته نیروی انظامی


صبحگاه مشترک نظامی و انتظامی به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با حضور فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی و مسئولین ادارات و نیروهای انتظامی و سپاه د رمحل ستاد فرماندهی انتظامی سنقرو کلیایی برگزار شد.

فرماندار سنقرو کلیایی در این مراسم با تبریک ایام هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت یادو خاطره شهدای ناجا بخصوص شهدای شهرستان سنقرو کلیایی از زحمات و تلاشهای شبانه روزی پرسنل خدوم انتظامی قدردانی نمود.

محمد ناصر معصومی زاده امنیت امروز ایران اسلامی را حاصل خون شهدا دانست و گفت: با رهنمودهای مقام معظم رهبری و همکاری و مشارکت اقشار مختلف مردم با نیروی انتظامی، این امنیت تداوم خواهد داشت و موجب خنثی شدن توطئه های دشمنان این مرزو بوم خواهد شد.

وی با بیان اینکه امنیت، اولویت اول دولت و دستور کار این شهرستان می باشد گفت: نظم و امنیت و آرامش، پیش نیاز توسعه و پیشرفت جامعه است.

فرماندار سنقرو کلیایی از اندیشیدن تمهیدات لازم در حوزه های امنیتی، خدمات رسانی، بهداشت و... برای استقبال از زائرین اربعین حسینی در این شهرستان خبر داد.

تقدیر از خانواده های معظم شهدای نیروی انتظامی و پرسنل نمونه از دیگربرنامه های هفته نیروی انتظامی دراین شهرستان بود.اوقات شرعی
آب و هوا