بررسی مشکلات امامزاده احمد(ع) و اقامه نماز وحدت


نماز وحدت با حضورامام جمعه، فرماندار و مسئولین ادارات در صحن مطهر امامزاده احمد(ع)اقامه شد ومشکلات آن مورد بررسی و رفع آنها در دستور کار قرار گرفت.

فرماندار سنقرو کلیایی در مراسم اقامه نمازوحدت در صحن مطهر امامزاده احمد(ع) گفت: یکی از نیازهای این شهرستان توسعه فضای معنوی صحن مطهر امامزاده احمد(ع) است که با توجه به ظرفیت هایی از قبیل زمین مناسب در اطراف این امامزاده که با همکاری شورای شهر ، شهرداری و فرمانداری طراحی و ساخت مجتمع فرهنگی امکان پذیرمی باشد.

یاور محمدی افزود: منازل مسکونی اطراف امامزاده احمد(ع) نیز فرسوده و قدیمی هستند که شهرداری و شواری اسلامی شهر در راستای بازسازی و یا تخریب و نوسازی این بافت های فرسوده بایستی اقدامات تشویقی مناسبی را به کار گیرند ضمن اینکه تسهیلات ساخت بافت فرسوده با بهره کم نیز برای متقاضیان قابل استفاده می باشد.

وی از تلاش و کوشش دست اندرکاران در اداره اوقاف در خصوص تعمیرات و ایجاد تغییرات فیزیکی در صحن مطهر امامزاده احمد(ع) قدردانی نمود.

امام جمعه سنقرو کلیایی هم از مسئولین ادارات که مشتاقانه در نماز جماعتی که با خدمت همراه است شرکت می کنند و تمام سعی و تلاش خودرا برای رفع مشکلات مردم به کار می گیرند قدردانی نمود.

 

حجت الاسلام صفدری  با بهره گیری از آیات الهی گفت: مشرکین، شراب خواران، قطع ارتباط کنندگان با خویشاوندان، سخن چینان و ایجاد کنندگان اختلاف بین اقوام، و خودفروشان و بی غیرتان نسبت به همسر و کسانی که اهل سحرو جادو هستند اگر موفق به توبه نشوند اهل بهشت نخواهند بود.اوقات شرعی
آب و هوا