نسخه آزمایشی



بازدید فرماندار سنقرو کلیایی از دبستان شاهد وگفتگو با معلمین


درراستای ادامه برنامه بازدید از مدارس سطح شهرودیدار و گفتگو با مدیران و معلمین مدارس و استفاده از نظرات و پیشنهادات آنها در زمینه شناسایی و رفع مشکلات سطح شهر، فرماندار سنقرو کلیایی از دبستان شاهد بازدید نمود.

یاور محمدی در بازدید از مدرسه شاهد به همراه رئیس آموزش و پرورش، از معلمین به عنوان بهترین اقشار جامعه یاد کرد و گفت: قشر معلمان و فرهنگیان که دارای تفکر و اندیشه هستند و با دانش آموزان که از اقشار مختلف جامعه هستند ارتباط دارند، می توانند در رفع مشکلات،  بهترین مشورت دهنده وکمک کننده باشند.

وی فرهنگ غنی را یکی از ویژگیهای برجسته سنقرو کلیایی دانست و گفت: مردم سنقرو کلیایی مردمانی با متانت، با منطق و با استدلال هستند و علی رغم وجود مشکلات، به دور از هرگونه جنجال با مسائل برخورد می کنند.

فرماندار سنقرو کلیایی گفت: برنامه توسعه شهرستان در حوزه های مختلف عمرانی، فرهنگی و اقتصادی، شهر سازی و ترافیک و اشتغال... در شهر و روستا طراحی و تدوین شده است.

محمدی ظرفیتها و برنامه های ایجاد شده ودر دست اقدام در حوزه تولید و اشتغال را در سطح شهرستان تشریح کرد و گفت: کارخانه قطعه سازی خودرو در چند روز آینده در شهرک صنعتی کلنگ زنی خواهد شد.

وی گفت در حال حاضر طرح پرورش ماهی در قفس در سد جامیشان در حال اجرا است وبستر مناسب برای اجرای طرح های اشتغالزایی دیگری نظیر احداث باغ مدرن در سطح 200 هکتارو طرح گردشگری در این منطقه آماده شده است.

آغاز عملیات چاله کنی برای احداث باغات در منطقه کیونانات در سطح 430 هکتار،مقام اول گازرسانی به روستاها در سنقرو کلیایی در بین شهرستانهای استان، اختصاص اعتبار مناسب برای طراحی و اجرای مناسب پارک گردشگری سراب گزنهله، ساماندهی بقعه مالک و آسفالت معابر شهری، احداث مجتمع فرهنگی و احداث فرهنگ سرا و... از دیگرظرفیتها و برنامه های شهرستان است که فرماندار سنقرو کلیایی به آنها اشاره نمود.

محمدی با بیان اینکه همکاری همدلی و همراهی خوبی بین مسئولین شهرستان وجود دارد اظهار امیدواری کرد با رهنمودهای امام جمعه محترم و پیگیریهای خوب نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، شاهد رشدو توسعه بیشتر از گذشته در شهرستان باشیم.

کلوندی رئیس اداره آموزش و پرورش سنقرو کلیایی هم ازکسب  رتبه اول آموزش و پرورش این شهرستان در بین شهرستانهای استان خبر داد و این موفقیت را به تمامی همکاران فرهنگی تبریک گفت.



اوقات شرعی
آب و هوا