نسخه آزمایشیاجرای محدودیت های تردد و توقف در روزهای ۱۲و ۱۳فروردین/جریمه سنگین در انتظار متخلفین


فرماندارسنقروکلیایی گفت:به منظور حفظ سلامت همشهریان و جلوگیری ازگسترش ویروس کرونا،محدودیت های تردد از ساعت ۶صبح روز سه شنبه ۱۲فروردین تا پایان روز ۱۳فروردین در سطح شهرستان اعمال خواهد شد.

محمد ناصر معصومی زاده افزود: در طول این دو روز ممنوعیت حضور شهروندان و پارک خودروها در کنار تفرجگاه ها و پارک ها و همچنین جریمه ۵میلیون ریالی و توقیف خودرو متخلفین به مدت یک ماه اعمال خواهد شد.

وی با بیان اینکه موفقیت در اجرای این طرح همراهی مردم در روزهای آینده را می طلبد گفت: به همشهریان محترم توصیه می شود با همکاری و مشارکت موثر جهت رعایت نکات بهداشتی، عدم حضور در اجتماعات، مراکز خرید و همچنین در پارکها و بوستان ها و همراهی با نیروهای نظامی و انتظامی به قطع انتقال بیولوژیکی ویروس کرونا کمک کنند و مراسم سیزده بدر امسال را بدون حضور در طبیعت بگذرانند.

وی بیان داشت: تصمیمات و مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا به جهت حفظ سلامت هموطنان میباشد لذا تخطی از قوانین مربوطه به منزله عدم رعایت حقوق شهروندی بوده و با متخلفین برابر قانون برخورد خواهد شد.

معصومی زاده در پایان با تشکر از همراهی اغلب مردم در اجرای طرح جداسازی اجتماعی در شهرستان گفت: خوشبختانه بیش از ۸۰درصد مردم  توصیه ها و تصمیمات ستاد مقابله با بحران کرونا را رعایت میکنند و تنها عده ای کم هستند که با عدم رعایت توصیه های بهداشتی متاسفانه به سلامت دیگران هم ضربه میزنند.اوقات شرعی
آب و هوا