نسخه آزمایشی

جمالی نیا در جلسه هماهنگی بانک ها ،ستادهای معین و دستگاههای اجرایی و خدمات رسان :

تسهیل و تسریع فرآیند بازسازی نیازمند رفع بوروکراسی های دست و پا گیر ، کار جهادی و افزایش نیروی توانمند بانک ها و ستادها میباشد.


روال تشکیل پرونده ، معرفی به بانک ، انعقاد قرارداد و آزادسازی تسهیلات با همکاری بانک ها ،نظام مهندسی و ستادهای معین  به فوریت انجام شود.

جلسه هماهنگی و تسریع در روند بازسازی واحدهای آسیب دیده به ریاست جمالی نیا فرماندار سرپل ذهاب و با حضور روسای بانک های عامل ، ستادهای معین ، شهرداری و روسای ارگان های مربوطه صبح روز یکشنبه مورخ 96/12/20 در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

 در ابتدای این جلسه جمالی نیا فرماندار سرپل ذهاب با تاکید بر ضرورت تسریع و تسهیل فرآیند بازسازی شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب به احصا و واکاوی موانع موجود و مشکلات پیش روی ساخت و ساز و بازسازی شهرستان پرداخت .

 جمالی نیا اظهار داشت لازم است روال تشکیل پرونده ، معرفی به بانک ، انعقاد قرارداد و آزادسازی تسهیلات با همکاری و مساعی بانک ها ، نظام مهندسی و ستادهای معین به فوریت انجام شود .

 ایشان افزود : با توجه به روند کنونی ، نزدیکی فصل گرما و مشکلات پیش رو  تسهیل و تسریع فرآیند بازسازی  نیازمند بگارگیری تجهیزات ،افزایش نیرو و توان بانک ها و و رفع بوروکراسی های دست و پا گیر است

جمالی نیا در بخش دیگر از سخنان خود به ایجاد نشاط ایام نوروز با توجه به تراکم جمعیتی مسافران و گروههای جهادی در شهرستان پرداخت و بر بازپیرایی  ، تعمیر  ، تنظیف جداول ، معابرشهری  ، جذابیت های بصری و خدمات بانکی تاکید کرد

 فرماندار سرپل ذهاب در ادامه مشکل نخاله های موجود در محلات و ورودی های شهر را متذکر شد و بر جمع آوری و برچیدن آنها تاکید کرد .

 جمالی نیا در پایان عنوان کرد ستادهای معین در جریان بازسازی از ظرفیت نیروها ،تولیدات و  مصالح ساختمانی بومی با لحاظ نمودن کیفیت و  اخذ استانداردهای آزمایشگاهی استفاده کنند.

 در ادامه این جلسه مسئولان ستادهای معین و بانک های عامل شهرستان به گزارش عملکرد ارگان زیرمجموعه خود پرداخته و آخرین آمار معرفی به بانک و آزادسازی تسهیلات را به تفکیک واحدهای احداثی و تعمیری شهر و روستا را ارائه دادند.

 اوقات شرعی
آب و هوا