نسخه آزمایشی

جلسه رسیدگی به مشکلات روستاهای مناطق زلزله زده سرپل ذهاب

تاکید کرمی معاون فرماندار بر تسریع آواربرداری واحدهای مسکونی روستایی،جایگاه های دام ، پرداخت تسهیلات و کمک های بلاعوض به روستائیان زلزله زده


جلسه رسیدگی به مشکلات روستاهای زلزله زده سرپل ذهاب با حضور معاون فرماندار، مسئولان ستادهای معین، بخشداران و دهیاران روستاهای بخش مرکزی ، قلعه شاهین و دشت ذهاب در محل مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.

عزیزمراد کرمی درجلسه پیگیری مشکلات مردم روستاهای زلزله زده سرپل ذهاب که با حضور مسئولان ستاد معین و بخشداران و دهیاران روستاهای بخش مرکزی و بخش قلعه شاهین درمحل مسجد جامع سرپل ذهاب برگزار شد، اظهار داشت: برای مسکن و امنیت مردم روستاهای زلزله زده و کاستن از آلام آنان باید همه توان و قدرت خود را بکار بگیریم و تلاش کنیم تا خسارت های ناشی از این حادثه را جبران کنیم.

وی احصاء و دسته بندی نیازها و مشکلات روستاهای زلزله زده، هم اندیشی و ارائه راهکارهای لازم درجهت رفع مشکلات و توانمند سازی روستاهای تخریب شده ناشی از زلزله اخیر ازاهداف این جلسه عنوان کرد.

 

معاون فرماندار سرپل ذهاب تصریح کرد: یکی از برنامه های مهم دولت توجه ویژه به روستاهای زلزله زده به منظور ماندگاری روستابیان است و دهیاران به عنوان نمایندگان دولت در سطح روستاها باید با اطلاع رسانی و شفاف سازی برنامه های دولت و رفع نیازهای موجود روستابیان را به ماندگاری در روستاها دلگرم کنند.

 

وی به رفع مشکلات درزمینه آواربرداری واحدهای مسکونی روستایی،جایگاه های دام و پرداخت تسهیلات و کمک های بلاعوض به روستائیان زلزله زده تاکید کرد و گفت: با روحیه همدلی و کمک به همنوعان در زمینه احداث واحدها مسکونی روستایی با استفاده از تمام ظرفیت ها و امکانات پای کارخواهیم ایستاد.

 

لازم به ذکراست، در پایان دهیاران روستاهای بخش مرکزی، قلعه شاهین و دشت ذهاب به بیان مشکلات و کمبود امکانات روستاها پرداختند و خواستار رسیدگی ویژه از مسئولین نیز شدند.اوقات شرعی
آب و هوا