نسخه آزمایشی

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری سرپلذهاب خبرداد:

اجرای طرح پاکسازی و جمع آوری کانکسهای مجردی و کارگری در محلات شهرستان


معاون سیاسی ،امنیتی فرمانداری شهرستان از اجرای طرح پاکسازی و جمع آوری کانکسهای مجردی و کارگری و معتادین غیربومی در خیابانها و محلات شهرستان خبرداد .

پیرکرمی معاون سیاسی ،امنیتی فرمانداری شهرستان  گفت : در راستای احترام به حقوق شهروندی وبه جهت پیشگیری از ویروس کرونا کانکس های کارگری ،مجردی و اسکان معتادین سطح شهر جمع آوری می شود.

 

وی افزود:برای انجام این طرح کارگروهی باحضور نیروی انتظامی، بهزیستی، ستاد مبارزه با مواد مخدر، شهرداری و دیگر نهادهای مسئول تشکیل و ظرفیت های خاصی به منظور جمع آوری معتادان به وسیله پلیس مبارزه با مواد مخدر در نظر گرفته شد كه با هدف و برنامه خاصی انجام می گیرد.

 

معاون سیاسی ،امنیتی فرمانداری شهرستان تصریح کرد: اولویت اول ما دراین برهه زمانی جمع آوری معتادان و مبارزه با افراد خلاف كار و ایجاد امنیت بر پایه درخواست های مردمی است.

 

پیرکرمی درادامه بااشاره به نقش رسانه ها در آگاهسازی مردم گفت : رسانه ها می توانند با ساخت و پخش كلیپ های آموزشی و پیشگیرانه، تهیه گزارش و یادداشت های آموزنده فرهنگ سازی نموده تا مردم نسبت به بسیاری از  انواع جرم و جنایت و مواد مخدر آگاه شوند چرا که بسیاری از خانواده ها در جامعه آشنایی چندانی با مواد مخدر صنعتی و جدید نداشته و فرزندان آنهادرمعرض چنین آسیب هایی قرارمی گیرند.

 

ایشان در پایان ضمن تقدیر از همراهی مردم در اجرای این طرح افزود : مردم باکارگروه امنیت اجتماعی شهرستان همکاری نموده تا امنیت و آرامش روانی برای جامعه ایجادشود.اوقات شرعی
آب و هوا