نسخه آزمایشی

همايش پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي در كانون شهيد رجايي صحنه با حضور سرپرست فرمانداري شهرستان صحنه برگزار گرديد.

همايش پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي در كانون شهيد رجايي صحنه با حضور سرپرست فرمانداري شهرستان صحنه

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان صحنه فرزادي پور سرپرست فرمانداري شهرستان صحنه در همايش پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي گفت :با توجه به این که طیف عظیمی از جامعه از جمله معلمان، دانش آموزان و اولیای آنان مخاطب آموزش و پرورش می باشند، این نهاد از ظرفیت بی نظیری برای تمرکز فعالیت های مختلف به ویژه تصمیمات و برنامه ای اتخاذ شده در راستای کاهش آسیب های اجتماعی است.

فرزادي پور در ادامه اظهار داشت: نیاز است که بیشتر رصد شود و مسئولین به خصوص آموزش و پرورش بیشتر اهمیت بدهند، چرا که این آسیب ها در جامعه وجود دارند و جامعه را فرا گرفته و در برخی موارد وجود آن را حس نمی کنیم.

رئیس کمیته تخصصی پیشگیری از آسیب های اجتماعی شهرستان افزود: آسیب دیدگان اجتماعی نیز از افراد جامعه هستند بنابراین باید با مصون سازی اجتماع که آگاه شدن و آگاه کردن افراد یکی از راه های این مصون سازی است، زمینه انحرافات و آسیب ها را کم کرد و افراد آسیب دیده را به سمت رهایی رهنمون ساخت.

در ادامه سخنان از آموزش وپرورش ومديران خواست كه استعدادهاي فرهنگي ،هنري، اعتماد به نفس و حس مسئوليت پذيري را در دانش آموزان احيا كنند.

نورالدين فرزادي پور در پایان سخنان خود کاهش آسیب های اجتماعی را با افزایش توانایی ها و خصیصه های فردی میسر دانست و خواستار توجه ویژه آموزش و پرورش به این نیاز بنیادی دانش آموزان شد.

 اوقات شرعی
آب و هوا