توديع و معارفه فرماندار شهرستان صحنه


باحضور معاون سياسي ،امنيتي و اجتماعي استانداري كرمانشاه ، امام جمعه و كليه مسولين شهرستاني از خدمات آقاي نورالدين فرزادي پور فرماندار سابق شهرستان تشكر و آقاي عليرضا حيدري بعنوان سرپرست فرمانداري شهرستان صحنه معرفي شد.

‍ ‍

🔹مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان صحنه با حضور الهی تبار  معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار،بهرام سلیمانی مدیر کل سیاسی و انتخاباتی استانداری استان کرمانشاه ، امام  جمعه محترم شهرستان و سایر مسئولین، مدیران استانی و شهرستانی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان صحنه  برگزار گردید.

🔹در ابتدا این مراسم حجت السلام الیاسی امام جمعه شهرستان در سخنانی با اشاره به اینکه انگيزه و نشاط بايد به جامعه تزريق شود و اين محقق نمي شود مگر در سايه وحدت و همدلي اظهار داشت: الحق و النصاف در این شهرستان با وجود آقای نورالدین فرزادی پور وحدت وهمدلی دربین مردم و مسئولین ایجاد شده است که جا دارد در همین جا از ایشان بصورت شایسته ای تقدیر شود.

 

🔹حجت الاسلام  الیاسی با بیان اینکه دشمنان ميخواهند وحدت و انسجام را از بين ببرند، تصريح کرد: باید گفتمان رهبری را ترویج دهيم و همه زير يک پرچم قرار بگيريم و مديران و مسئولين بايد در اين راه گام محکم بردارند.

 

🔹معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار کرمانشاه  در این مراسم با قدردانی از تلاشهای فرماندار پیشین اظهار کرد: اینکه مسئولی صادقانه تلاش کرده و اسباب رضایتمندی مردم را در نظام فراهم کند مایه مباهات است.

🔸الهی تبار  با بیان اینکه فرمانداران نقش مهمی در هدایت برنامه های دولت در شهرستان ها دارند، اظهار داشت:فرماندار جدید شهرستان صحنه  با ظرفیت ها، پتانسیل ها و مشکلات این شهرستان آشنایی دارد و امید است با استفاده از همدلی و وحدت، گام هایی برای رشد و توسعه استان برداریم.ایشان تعامل بین مسئولین و مردم را ضروری دانست و بیان داشت: با همدلی بین مجموعه استان فرصت مناسبی است که همه ظرفیت ها را بکاربگیریم و به سمت وضعیت مطلوب حرکت کنیم.

🔹نورالدین فرزادی پور  فرماندار سابق صحنه در جلسه تودیع و معارفه ابتدا از الهی تبار  معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری کرمانشاه  تشکر کرد و اظهار داشت: در طول یک سال وجود ماهی که افتخار خدمت کردن به مردم صحنه  را داشتم اقداماتی صورت گرفت، که این اقدامات حاصل تلاش مجموعه هایی بود که جا دارد از استاندار محترم کرمانشاه  تشکر کرد.

 

🔸وی افزود: این کارهایی که در شهرستان صحنه  انجام شد، محصول کار جمعی است و همه به واسطه عملکرد دولت بوده، البته کارهایی نیز انجام نشده و یا کم کاری صورت گرفته که شاید تقصیر اینجانب و یا زمان، اجازه نداده است.اما انجام شده ها را بر خود می گیریم که از همه عزیران عذر خواهی می کنم.

 

🔹در پایان علیرضا حیدری سرپرست جدید فرماندار ی صحنه ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات آقای فرزادی پور و دیگر فرمانداران پیشن شهرستان  گفت: توسعه مفهومی درون زا است و با تکیه بر توانمندی و افزایش مشارکت سیاسی اجتماعی و اقتصادی مردم تحقق می یابد.

 

🔹حیدری با اشاره به اینکه فرصت خدمت در شهرستان خودم نصیب بنده شده است تاکیدکرد: باید حضور مردم پر رنگ تر از قبل باشد و تلاش می کنم تا مردم مشارکت بیشتری در تصمیم گیری های شهرستان داشته باشند و در این راستا از ظرفیت تمامی اقشار استفاده می کنیم ودست یاری به سوی همشهریانم دارازمی کنم.

 

🔹در پایان این مراسم از نورالدین فرزادی پور  فرماندار سابق این شهرستان تجلیل و علیرضا حیدری  به عنوان سرپرست جدید فرمانداری  صحنه معرفی شد.

 

 فرماندار
اوقات شرعی
آب و هوا