معاون فرماندار روانسر: 44 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در روانسر پرداخت شده است


معاون فرماندار شهرستان روانسر گفت: از محل اعتبارات روستایی و عشایری 44 میلیارد و 716 میلیون ریال برای اجرای 24 طرح اشتغالزایی در روانسر پرداخت شده است.

 

بساطعلی نوری در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان روانسر افزود: 563 متقاضی راه اندازی کسب و کارهای اشتغالزا در سامانه کارا ثبت  نام کرده اند که تاکنون 114 طرح پیش پذیرش شده و 73 طرح با اعتباری بالغ بر 219 میلیارد و 600 میلیون ریال به کارتابل بانک ارسال شده است.

وی تصریح کرد: از مجموع طرح های معرفی شده به بانک های عامل ، 24 طرح با اعتبار 44 میلیارد و 716 میلیون ریال انعقاد قرارداد انجام شده و متقاضیان 23 طرح تسهیلات دریافت کرده اند .

معاون فرماندار روانسر ادامه داد: ادارات جهاد کشاورزی ، صنعت ، معدن و تجارت  و اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری به ترتیب  بیشترین سهم پرداخت تسهیلات  را به خود اختصاص داده اند .

نوری با بیان اینکه روانسر 75 درصد از اعتبارات اختصاص یافته به این شهرستان را جذب کرده  اظهار داشت: سهم شهرستان روانسر از اعتبارات اشتغالزایی روستایی و عشایری 60 میلیارد ریال است که این شهرستان تاکنون توانسته است 44 میلیارد و 716 میلیون ریال از این اعتبارات را جذب کند.

 اوقات شرعی
آب و هوا