نسخه آزمایشیفرماندار روانسر: نقش زنان در توسعه و پیشرفت کشور غیر قابل انکار است


همایش روز زن در شهرستان روانسر برگزار شد

 

فرماندار شهرستان روانسر گفت: زنان پایه های استوار جامعه هستند که پابه پای مردان در سازندگی و توسعه و پیشرفت کشور بخوبی نقش خود را ایفا کرده اند و بر این باور رسیده ایم که توسعه بدون در نظر گرفتن توانمندی های  زنان امکان پذیر نیست.

حسین ویسمرادی در همایش روز زن ، که به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) در تالار وحدت شهر روانسر برگزار شد افزود: زن مهمترین رکن هر خانواده است و زیربنایی ترین پایه های اخلاقی را د رجامعه رقم می زند.

وی با بیان اینکه تربیت نسلی متعهد و فهیم از مهمترین رسالت زنان است تصریح کرد: همه زنان بايد به نقش موثر خود واقف باشند زيرا رسالت اجتماعي آنها بسيار ارزشمند است و نقش مهمي در مسئوليت هاي تربيتی و اجتماعي خانواده ايفا مي كنند. 

فرماندار روانسر ادامه داد: دین مبین اسلام کار کردن زنان در سطح جامعه را امری ناپسند  نمی شمارد بلکه همیاری آنها را در زندگی مشترک ضروری می داند .

ویسمرادی اظهار داشت: با ظهور اسلام و حاکم شدن عقلانیت بر جهالت انسان ، شخصیت زنان احیا و حقوق اجتماعی پیدا کردند.

وی اضافه کرد:  نقش بانوان و زنان ایرانی در تاریخ انقلاب اسلامی همواره تاثیر گذار بوده است و بی شک در آینده این کشور نیز موثر می باشد.

فرماندار شهرستان روانسر ادامه داد: در حال حاضر 60 درصد ورودی دانشگاه ها و 27 درصد ظرفیت علمی کشور در اختیار بانوان ایرانی قرار دارد .

در ادامه این گردهمایی جمعی از بانوان برتر ادارات و ارگان های شهرستان روانسر مورد تقدیر قرار گرفتند.اوقات شرعی
آب و هوا