فرماندار روانسر: نا اميد كردن مردم بزرگترين خيانت به كشور است


نشست معتمدین ، بزرگان و نمايندگان احزاب و سمن های شهرستان روانسر با فرماندار این شهرستان برگزار شد

 

فرماندار شهرستان روانسر نا اميد كردن مردم را بزرگترين خيانت به كشور دانست و افزود: بايد اميد جامعه حفظ شود و مردم بدانند كه حاكميت با تمام توان درصدد حل مشكلات است و قطعا راه حلي پيدا مي شود.

حسین ویسمرادی در نشست با معتمدین ، بزرگان و نمايندگان احزاب و سمن های این شهرستان با اشاره به اينكه ملت ايران همواره ملتي اميدوار به آينده بوده اند افزود: مردم به پايان جنگ، دوران سازندگي و اصلاحات و در مجموع توسعه سياسي و اقتصادي كشور اميد داشته اند.

وی تصریح کرد: در شرايط فعلي حفظ ايران مهمترين اولويت است زيرا دشمنان ما به اين نتيجه رسيده اند كه حمله نظامي به ايران جواب نمي دهد و به وسيله محدوديت هاي اقتصادي و در تنگنا قرار دادن مردم مي توان بر ايران چيره شد و اين كشور بزرگ و مهم منطقه را تجزيه كرد. اما مردم ايران ثابت كرده اند كه براي حفظ كشور هر سختي را تحمل مي كنند.

فرماندار روانسر با اشاره به اين موضوع كه مردم در يك مقطع خاص و حساس ، هزينه دادن براي كشور را قبول مي كنند اظهار داشت: مردم دادن هزينه به خاطر كشور را قبول مي كنند اما در كنار آن خواهان تلاش دولتمردان براي حل مشكل هستند و تا زماني كه دولت با رايزني هاي سياسي و ديپلماتيك مشكلات را حل كند مردم در كنار دولت و نظام می ما نند.

ویسمرادی اضافه کرد: در حال حاضر سه راه پيش رو داريم، يا بايد تسليم نشويم اما اختلافات داخلي را ادامه دهيم كه اين راه حل خود منجر به بدتر شدن اوضاع مي شود، يا بايد تسليم آمريكا بشويم و هر چه آنها مي گويند قبول كنيم كه اين امر هم با عزت ايرانيان همخوانی ندارد

وی ادامه داد: در نهايت بهترين راه حل آن است كه اميد در جامعه  و اعتماد به دولت را حفظ کنیم ، اختلافات درون كشور را کنار بگذاریم  و دولت با آسودگي خاطر به دنبال راهكار ديپلماتيك باشد

نماينده عالي دولت در شهرستان روانسر گفت: جرياني كه در انتخابات راي نياورده نبايد امروز بازار را دچار بحران كند تا به مردم نشان دهد كه در انتخاب خود اشتباه كرده اند بلكه بايد در كنار دولت بماند و براي حل مشكلات به دولت كمك كند.

در ادامه اين نشست نمايندگان اصناف مختلف ، معتمدین و  فعالان سياسي و اقتصادي به بيان ديدگاه هاي خود پرداخته و ضمن بيان اين مطلب كه تمام مردم ايران خواهان حفظ تماميت ارضي كشور بوده و در اين راه از هيچ تلاشي فروگذار نخواهند كرد، از دولت خواستند هرچه سريعتر براي رفع مشكلات اقتصادي و كوتاه كردن دست رانت خواران و مفسدان اقتصادي از بيت المال اقدام كند.

 اوقات شرعی
آب و هوا