فرماندار روانسر در کمیته برنامه ریزی شهرستان: 30 درصد از اعتبارات مرحله اول سالجاری روانسر تخصیص یافت


فرماندار شهرستان روانسر گفت: 30 درصد از اعتبارات مرحله اول سالجاری این شهرستان که به صورت اسناد خزانه می باشد تخصیص یافته است.

حسین ویسمرادی در کمیته برنامه ریزی شهرستان روانسر افزود: در مرحله اول توزیع اعتبارات از محل تملک دارایی ها بیش از 55 میلیارد و 699 میلیون ریال برای اجرای 108 طرح و پروژه مصوب شده که مواقفت نامه 17 میلیارد و 340 میلیون ریال مبادله شده است

وی با تاکید بر تسریع در جذب اعتبارات تصریح کرد: با اختصاص این اعتبار دستگاه های اجرایی می توانند قرارداد اجرای پروژه ها را آغاز نمایند.

فرماندار روانسر مهم‌ترین این طرح‌ها را اصلاح شبکه آب آشامیدنی شهرهای روانسر و شاهو ، توسعه و بازسازی پروژه های آبرسانی روستاهای آبدار ، آبرسانی سیار روستاهای شهرستان ،  اجرا و تهیه طرح‌ هادی ،  تعمیر و تجهیز مساجد 12 روستای شهرستان ، اعلام کرد.

فرماندار روانسر ادامه داد: 69 میلیارد ریال نیز از محل اعتبارات استفاده متوازن برای اجرای 18 پروژه در نظر گرفته شده که با تخصیص اعتبارات عملیات اجرایی آنها نیز آغاز خواهد شذ.

ویسمرادی بیان داشت: در مجموع 12 میلیارد و 469 میلیون ریال اعتبار برای روانسر تصویب شده است که تخصیص کامل این اعتبارات روند توسعه و عمران روانسر را شتاب می بخشد.

وی گفت: اجرا و تکمیل طرح های هادی سه روستا، افزایش ظرفیت مخازن آب شرب شهر شاهو، اصلاح شبکه آب شهر روانسر، اجرای طرح های عمران شهری در شهرهای روانسر و شاهو از جمله ساماندهی ورودی شهر از میدان اورامان تا سراب جابری، ساماندهی سراب روانسر، تکمیل کنار گذر و ساماندهی معابر و توسعه فضای سبز شهری، احداث مدرسه هشت کلاسه در محله صالح آباد روانسر، تکمیل پایگاه فوریت های پزشکی نهرابی و تکمیل و توسعه شهرک صنعتی از جمله طرحهایی است که از محل اعتبارات استفاده متوازن اجرایی می شوند.

 

 اوقات شرعی
آب و هوا