نسخه آزمایشیفرماندار روانسر:مردم روانسر نشان دادند اهل تقلید کورکورانه نبوده و خود اهل بیبنش و بصیرت هستند


فرماندار شهرستان روانسر ضمن محکوم نمودن اغتشاشات اخیرگفت: اقدامات ساختار شکنانه هیچ ثمری برای کشور ندارد

اقدامات ساختار شکنانه هیچ ثمری برای کشور ندارد

فرماندار شهرستان روانسر گفت: حرکت ها و اقدامات ساختار شکنانه هیچ نتیجه و ثمری برای کشور ندارد و تبعات جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت

حسین ویسمرادی ضمن محکوم نمودن اغتشاشات اخیر افزود: برای بازسازی اموال عمومی باید دوباره از سرمایه مردم هزینه کرد و اعتباری که باید در راستای پیشرفت و توسعه کشور هزینه گردد  باید صرف بازسازی این اقدامات نسنجیده شود .

وی تصریح کرد:  خواسته ها و مطالبات مردم باید در چار چوب قانون انجام و نباید به هنجار شکنی و ساختار شکنی تبدیل شود.

فرماندار روانسر ادامه داد: اتفاقات و حوادثی که در چند روز اخیر در کشور اتفاق افتاد بیانگر وجود آزادی های سیاسی و اجتماعی است .

ویسمرادی ادامه داد: در جوامعی که شرایط امنیتی حاکم است به کسی اجازه اعتراض داده      نمی شود اما فضای باز سیاسی و اجتماعی در کشور ما حاکم است و فراهم بودن این فضا به منزله اقدامات ساختار شکنانه نیست و نباید به مقدسات و ارزش های ملی و مذهبی این ملت هتک حرمت شود.

وی اظهار داشت: همه اطلاع داریم مشکلات و نارسائی های در کشور وجود دارد اما نباید این موضوعات بهانه ای باشد برای اینکه  مخالفان نظام برای ما تصمیم گیری کنند و راه نفوذ آنان باز شود.

فرماندار شهرستان روانسر اضافه کرد: جریاناتی در خارج از کشور تلاش دارند تا خدمات 39 ساله نظام را به فنا دهند که ضرورت دارد مردم در این راستا آگاه و هوشیار باشند.

حسین ویسمرادی گفت: هیچ یک از احزاب و گروه های سیاسی و اجتماعی کشور تلاش دشمنان داخلی و خارجی را برای براندازی نظام بر نمی تابند

وی با تاکید بر اینکه فضا برای انتقاد سازنده و مصلحت جویانه فراهم است بیان داشت: دولت برای شنیدن انتقادها آمادگی دارد و فضای همدلی برای رفع مشکلات حاکم است.

وی ضمن قدردانی از آگاهی و درایت و دوراندیشی مردم شهرستان روانسر گفت:  عامه مردم روانسر ، نخبگان و فرهنگیان این شهرستان نشان دادند اهل تقلید کورکورانه نبوده و خود اهل بیبنش و بصیرت هستند

 

 

 اوقات شرعی
آب و هوا