نسخه آزمایشیبرگزاری مراسم یادواره شهدای ورزشکار شهرستان روانسر


مراسم یادواره شهدای ورزشکار شهرستان روانسر در مجتمع فرهنگی هنری توحید روانسر برگزار شد

 

معاون فرماندار روانسر در این مراسم گفت: شهدای والا مقام انقلاب اسلامی با اهداء خون خود درخت اسلام را آبیاری کردند و وظیفه داریم حافظ خون شهیدان و ادامه دهنده راه آن بزرگواران باشیم .

بساطعلی نوری افزود: امروز رسالت ما ترویج روحیه فرهنگ ایثار و شهادت است و باید این روحیه را برای دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی ترویج و گسترش دهیم

وی با بیان اینکه با تأسی از فرهنگ شهادت بسیاری از تهدیدهای بزرگ را با موفقیت و سربلندی پشت سر گذاشته ایم، گفت: جاری و ساری بودن این فرهنگ ارزشی ، تحقق اهداف نظام و انقلاب را در پی دارد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه روانسر گفت: پیروی از آرمان های شهدا و پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب مهمترین رسالت جوانان ایران اسلامی است.

سرهنگ محمدرضا الفتی افزود: روحیه خداباوری و فداکاری ملت ایران موجب شد ، ایران اسلامی در یک جنگ نا برابر با استکبار و حامیانش پیروز شود و مطالعه تاریخ جنگ و دشمن شناسی نیاز کنونی جوانان است.

وی تصریح کرد: امنیت و آسایش امروز ما ثمره خون شهدا و ایثارگران است و همه باید قدردان خون شهدا و خادمان خوبی برای آنان باشیم.

فرمانده سپاه ناحیه روانسر ادامه داد: دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی در چند سال اخیر برای براندازی نظام تمام تلاش و توان خود را بکار گرفتند و هر روز توطئه های جدیدی را طراحی می کنند که هوشیاری و بصیرت لازمه عبور از این توطئه ها و ترفندها است.

در این مراسم یاد و خاطره شهیدان والامقام مولود کرمی و کیکاوس مظفریان گرامی داشته شد.

شهرستان روانسر 135 شهید والا مقام را تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کرده است.

 اوقات شرعی
آب و هوا