نسخه آزمایشی
Menu

رئيس ستاد انتخابات استان:

کاندیداهای انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا قانون تبليغات را رعايت كنند

 رئيس ستاد انتخابات استان و معاون سياسي و امنيتي استانداري گفت: از همه کاندیداهای انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا در استان انتظار داريم كه قانون تبليغات را به صورت دقيق رعايت كنند.

يوسف شاه حسيني امروز در پانزدهمين جلسه ستاد انتخابات استان كه با حضور اعضا در محل سالن جلسات استانداري برگزار شد، افزود: از امروز تبليغات اتنخاباتي كانديداهاي شوراي اسلامي شهر و روستا در كشور و استان كرمانشاه آغاز شده لذا از همه ي کاندیداهای  شوراي اسلامي شهر و روستا در استان انتظار داريم كه اجراي دقيق قانون در عرصه تبليغات را رعايت كنند.

وي با تشكر از شور توام با شعور مردم براي شركت در عرصه انتخابات اظهار داشت: رعايت قانون در عرصه تبليغات كمترين انتظار جامعه از كانديداهاي شوراي اسلامي شهر و روستاست.

وي همچنين با تاكيد بر اهيمت آموزش براي مجريان انتخابات گفت: طي برنامه ريزي هاي صورت گرفته از روز بيستم ارديبهشت ماه، ارائه دوره هاي مختلف آموزش به تمامي اعضاي شعب اخذ راي و نمايندگان فرماندار در 14 شهرستان و 31 براي برگزاري انتخاباتي شكوهمند و سالم در استان شروع شده است.

رئيس ستاد انتخابات استان در ادامه تعداد كل داوطلبين شوراي اسلامي شهر و روستا در در استان 9 هزار و 876 نفر عنوان كرد و با بيان اينكه  تعداد داوطلبين تائيد شده شوراي شهر هزار و 202 نفر مي باشد گفت:  تعداد  داوطلبين تائيد شده شوراي اسلامي روستا  8 هزار و 71 نفر  و همچنين كل داوطلبين تائيد شده جهت حضور در عرصه انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در استان 9 هزار و 273 نفر است و تاكنون 223 نفر نيز انصراف داده اند.

شاه حسيني در پايان يادآور شد: با توجه به اينكه احتمال انصراف برخي از نامزدهاي شوراهاي اسلامي شهر و روستا در استان وجود دارد بنابراين بدون شك آمار انصرافي ها متغير خواهد بود.