مردم مرزدار پاوه با تجمع در مقابل مسجد جامع این شهر ضمن محکوم کردن تصمیم رئیس جمهوری امریکا در خروج از برجام تنفر و انزجار خود را از این حرکت اعلام کردند.


اعلام انزجار مردم پاوه از تصمیم ترامپ

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان پاوه : مردم مرزدار پاوه بعد از اقامه نماز دشمن شکن جمعه در حالی که باران شدیدی شروع به بارش کرده بود با تجمع در مقابل مسجد جامع فریاد مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرئیل سر دادند. 

مردم پاوه در حالی که ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه و پرویز ایده پور فرماندار آنها را همراهی می کردند، با شعارهای مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل تنفر و انزجار خود را از اقدام رئیس جمهوری امریکا اعلام کردند.
تجمع کنندگان همچنین تنفر و انزجار خود را از همراهی رژیم صهیونیستی و حکام سعودی و امارات عربی از تصمیم ترامپ اعلام داشتند.
مردم پاوه ضمن اعلام حمایت از دولت، نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبرمعظم انقلاب بر پایداری و استقامت خود در برابر زورگوئی های امریکا تأکید کردند و اعلام داشتند تحریم و فشار بر ملت ایران یک امر عادی و طبیعی است و با این گونه فشارها از راه خود که همانا تداوم راه شهیدان است یک قدم عقب نشینی نخواهند کرد. اوقات شرعی
آب و هوا