نسخه آزمایشینشست فرماندار کرمانشاه و بخشداران شهرستان بامدیران شرکت گاز استان و شهرستان


فرماندار کرمانشاه در نشستی با مدیران شرکت گاز استان و شهرستان، خواستار تسریع در روند گازررسانی به روستاهای بخش های ماهیدشت و سرفیروزآباد شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کرمانشاه، طی نشستی با حضور فرماندار و بخشداران بخش های تابعه شهرستان کرمانشاه با مدیرعامل و معاونین شرکت گاز استان و شهرستان در محل اداره شرکت گاز مسائل و مشکلات پروژه های گازرسانی به روستاها و واحدهای اقتصادی_تولیدی در حوزه شهرستان کرمانشاه بررسی شد.

🔹در این نشست تصمیماتی در ارتباط با رفع موانع اجرایی و سرعت بخشیدن به اجرای پروژه های گاز رسانی در سطح روستاهای شهرستان کرمانشاه اتخاذ گردید.

🔹فرماندار کرمانشاه گفت: دولت تدبیر و امید توجه خوبی به تکمیل زیر ساخت ها در روستاها دارد و خدمات قابل توجهی در سالهای اخیر در سطح روستاها ارائه داده است.

🔹رنجبر افزود: تاکنون به ۲۳۲ روستای شهرستان کرمانشاه گاز رسانی شده است و گاز رسانی به ۱۸۴ روستا نیز در حال اجراست که پروژه گازرسانی به تعداد زیادی از این روستاها در دهه مبارک فجر تکمیل و به بهره برداری می رسد.

🔹وی با بیان اینکه ۵۵ روستا نیز در حال پیمان سپاری است، گفت: با تکمیل این پروژه ها میزان برخورداری روستاهای شهرستان از نعمت گاز به ۸۶ درصد می رسد.

🔹فرماندار کرمانشاه با اظهار اینکه از ۵۳۵ هزار مشترک گاز استان کرمانشاه بالغ بر ۳۱۴هزار یعنی حدود ۶۰ درصد در حوزه شهرستان کرمانشاه است، گفت: باتوجه به پیشرفت مناسب پروژه های گازرسانی به روستاهای بخشهای کوزران،مرکزی وبیلوار ،انتظار و درخواست جدی داریم اجرای پروژه های گازرسانی در روستاهای بخش های ماهیدشت و سرفیروزآباد بیشتر شود و میانگین برخورداری از نعمت گاز در این دو بخش مانند دیگر بخش ها افزایش یابد.

🔹رنجبر همچنین از بخشداران خواست با همکاری و مشارکت مردم هرچه سریعتر موانع و مشکلات اجرایی پروژه ها را حل کرده چرا که اجرای پروژه های گاز رسانی و سایر خدمات در روستاها باعث ماندگاری جمعیت در روستاها و عدم مهاجرت به شهرها خواهد شد.اوقات شرعی
آب و هوا