نسخه آزمایشی

مصدومیت سطحی چهار نفر در کوزران/خسارت در حد ترک خوردگی دیوار است

مصدومیت سطحی چهار نفر در کوزران


فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه براثر پس لرزه 4.6 ریشتری جمعه شب در بخش کورزان چهار تن به صورت سطحی مصدوم شدند، گفت: این پس لرزه به تعدادی از واحدهای مسکونی در حد ترک خوردگی دیوار نیز آسیب زده است.

فضل الله رنجبر روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه جمعه شب 2 پس لرزه به ترتیب با شدت 4.2 و 4.6 در بخش کوزران شهرستان کرمانشاه به وقوع پیوست، افزود: هیچ گونه قطعی خدماتی مانند گاز، آب و برق پس از این پس لرزه ها در بخش کورزان نداشتیم و مطالب منتشر شده صحت ندارد.
وی اظهار کرد: بعد از این حادثه به همراه استاندار و مدیرکل مدیریت بحران استانداری در منطقه حضور پیدا کردیم و جلسه ستاد مدیریت بحران را در فرمانداری کرمانشاه و بخشداری کوزران تشکیل دادیم.
وی گفت که اکیپ های بنیاد مسکن برای ارزیابی میزان خسارت های وارد به واحدهای مسکونی عازم روستاهای بخش کوزران شده اند و پس از انجام کار ارزیابی آن را اعلام می کنیم.
وی با بیان اینکه اکنون در بخشداری کوزران مستقر هستیم و ستاد مدیریت بحران را در این بخش مدیریت می کنیم، افزود: زندگی در کوزران و روستاهای آن عادی است و مشکلی در ارائه خدمات به مردم وجود ندارد.
وی اضافه کرد که به نانوایی های این بخش نیز اعلام شده که همچنان به پخت نان بپردازند و به صورت مرتب نیز از این واحدها بازدید می کنیم.
به دنبال وقوع زلزله 4.6 ریشتری کوزران، مدیریت بحران استانداری کرمانشاه تمام مدارس شهرستان کرمانشاه در روز شنبه 11 آذر را تعطیل اعلام کرد.اوقات شرعی
آب و هوا