نسخه آزمایشی

فرماندار جوانرود در کمیته برنامه ریزی این شهرستان از اختصاص :

230 میلیارد ریال برای 93 پروژه عمرانی شهرستان جوانرود خبر داد

فرماندار جوانروداز اختصاص 230 میلیارد ریال برای 93 پروژه عمرانی این شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، آرش لهونی در جلسه کمیته برنامه ریزی جوانرودبا اشاره به تخصیص 80 درصدی اعتباراین پروژه افزود: مسئولان برای جذب اعتبار واجرای این پروژه ها بیشتر تلاش کنند.

وی به دستگاههای که تاکنون اقدام عملی وقابل قبولی انجام نداده اندتذکرد دادواعلام کرد:  اگر از سوی این دستگاهها اقدام مناسبی انجام نگیرد ضمن برخورد با دستگاه مربوطه واعلام آن به مردم  اعتبار این دستگاه را به دستگاه دیگر اختصاص خواهیم داد.

فرماندارجوانرودخاطرنشان کرد: البته تاکنون پروژه های مهمی در شهرستان با سرعت بالا و کیفت مناسب اجرا گردیده است ودرحال اجر هستند.

لهونی احداث سالن ورزشی را از جمله این پروژه ها عنوان کردوافزود: دراین چندسال  عملیات پروژه های مهمی در شهرستان جوانرودآغازشده ودرحال اجرا هستندکه در صورت تکمیل آنها فکر می کنم حرکت ما به سمت توسعه زیر ساخت ها ودرنتیجه نوسعه همه جانبه این شهرستان باشد.

وی یادآورشد: برای تداوم حرکت روبه جلو باید همه دستگاههای اجرایی که اعتبار برایشان درنظرگرفتیم با جدیت وبه موقع این اعتبار را هزینه کنند.

گفتنی است : جلسه برنامه ریزی شهرستان جوانرود به منظور بررسی واخذ گزارش از پیشرفت پروژه برگزارشدو مسئولان نیز گزارش پیشرفت پروزه ها به فرمانداراعلام کردند.فرماندار
اوقات شرعی
آب و هوای جوانرود