نسخه آزمایشیکارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) جوانرود با امام جمعه و معاون فرماندار این شهرستان دیدارکردند

به مناسبت 14 hسفند سالروز تاسیس کمیته  امدادامام خمینی (ره) وآغاز هفته احسان ونیکوکاری ، کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) جوانرود با امام جمعه و معاون فرمانداراین شهرستان دیدارکردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، امام جمعه جوانرود دراین دیدار با اشاره به اینکه کمیته امداد یکی از یادگارهای ارزشمند امام راحل است،گفت: کمیته امداد مرکز خدمت‌ رسانی برای محرومان و پابرهنگان است و مسئولان باید با تمام توان از این نهاد حمایت کنند.

ماموستا ملا احمد فخری افزود : كمك به همنوع از اصول اساسى دين مبين اسلام است و در پایبندی به این شاخصه انسانی و اخلاقی همه ما باید  پیشقدم باشیم .

معاون فرماندارجوانرود نیز با تبریک سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: تاسیس این نهادمقدس یادگارامام راحل است که نقش بسزایی در کاهش فقرومحرومیت جامعه داشته است.

کمال شهسواری با تقدیر از مدیروکارکنان کمیته امداد این شهرستان افزود : این عزیزان با تلاش های شبانه روز ی خدمات شایانی به خانواده های تحت پوشش ارائه می دهند.

وی اظهارداشت : کمیته امدادامام خمینی (ره) جوانرود در بسیاری از حوزه ها از جمله اشتغالزایی ، زکات و جلب مشارکت های مردمی رتبه برتراستان کرمانشاه را دارد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی جوانرودهم ضمن گزارشی از فعالیت های این نهادگفت: در یازده ماه گذشته بیش از 10 میلیاردو 900 میلیون ریال کمک معیشت به مددجویان پرداخت شده است.

عزیز مراد ویسی افزود: دراین مدت 332 طرح خودکفایی برای افرادتحت پوشش این شهرستان اجرا شده است.فرماندار
اوقات شرعی
آب و هوای جوانرود