پیگیری مناسب سازی معابر و اماکن عمومی شهرستان در دستور متولیان قرارگیرد

معاون فرماندارجوانرود برضرورت تسریع در مناسب سازی دراماکن عمومی تاکیدکرد وگفت: پیگیری  مناسب سازی معابر و اماکن عمومی در دستور کارمتولیان قرارگیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، کمال شهسواری در جلسه  کمیته هماهنگی و مناسب سازی شهرستان افزود: خدمت به جانبازان، معلولان و سالخوردگان و افراد ناتوان از مهمترین وظایف است و باید مسئولان در راستای تکریم و احترام به این قشر فعالیت کنند.

وی اظهارداشت: متولیان امر باید در کنار مناسب سازی فضاهای اداری، احداث رمپ ها و سرویس‎های بهداشتی نسبت به محوطه سازی متناسب با موقعیت معلولان اقدام کنند.

رییس اداره  بهزیستی شهرستان جوانرودنیز با اشاره به لزوم مناسب سازی اماکن عمومی گفت: فضا سازی شهری برای معلولان و افراد ناتوان یک ضرورت است. 

جمال مرادی  افزود: نبود فضای مناسب عمومی شهر ، وسایل نقلیه عمومی ویژه ، کمبود مسیرهای ویژه در پیاده روها و  از مشکلاتی است که معلولان و افراد کم توان با آنها دست و پنجه نرم می کنند.

وی اظهارداشت : بسیاری از پیاده رو ها و معابر بهسازی شده  اند اما نیاز به مناسب سازی دارند.

مرادی با اشاره به اینکه در کنار معلولان اقشار مختلفی چون زنان باردار، سالمندان و افراد روماتیسمی نیز از خدمات مورد انتظار بهره مند می شوند افزود: نباید از مناسب سازی معابر و اماکن عمومی غافل شویم.

بهسازی و مناسب سازی خیابان حمزه که بیشتر ادارات دراین مسییرهستند، میله گذاری اماکن عمومی پرتردد جنب مسجد جامع قدیم و سراهی اصلی شهر  و جلوگیری از پارک خودروها در جای پارک معلولان توسط راهنمایی و رانندگی از مهمترین مصوبات  کمیته هماهنگی مناسب سازی شهرستان جوانرودبود.فرماندار
اوقات شرعی
آب و هوای جوانرود