نسخه آزمایشیمنابع آب شش روستا ی شهرستان جوانرود براثر پس لرزه های اخیر قطع شده است

منابع آب  شش روستا ی شهرستان جوانرود براثر پس لرزه های اخیر  قطع شده است

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، منابع آب شش روستای  هواندران ، لاقلعه ، بیوندسفلی ، مله رش وداره رش ، هشت پشوله وکلاش لمه  شهرشتان جوانرود بر اثر پس لرزه های اخیر به صورت کامل قطع شده است که درحال حاضر به صورت سیارآبرسانی می شوند و تلاش مسئولان این شهرستان برای حل این مشکل ادامه دارد.

فرماندارجوانرود دربازدید از روستای هواندران گفت : زلزله اخیر  سختی هایی برای مردم این شهرستان فراهم نمود و پس از زلزله 21 آبان ماه  شاهد پس لرزه های متعددی بودیم که متاسفانه این پس لرزه ها باعث  قطع کامل آب شش روستای این شهرستان شده است که در حال حاضربه صورت سیارآبرسانی می شوند. 

آرش  لهونی برتسریع در حل مشکلات این روستا ها تاکیدکرد و از اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار اولیه برای تسر یع حل این مشکل خبرداد وافزود : مابقی اعتبار برای این موضوع از طریق اعتبارات بازسازی وبحران تامین خواهدشد.

مدیر آب وفاضلاب  روستایی شهرستان جوانرود نیز گفت : مدت یک هفته است که براثر پس لرزه های زلزله اخیر 21 آبان ماه آب شش روستای  هواندران ، لا قلعه ، بیوندسفلی ، مله رش وداره رش ، هشپ شوله  و کلاش لمه  این شهرستان به صورت کامل قطع شده است و تلاش مسئولان شهرستان برای حل مشکل آب این روستا ها ادامه دارد .

کیکاوس عزیزی نسب افزود:  در حال حاضر به صورت آبرسانی سیار وآب بسته بندی آب این روستاها  تامین می شود.

وی اظهارداشت : مطالعات اولیه برای بازگرداندن منابع آبی روستاهای یادشده انجام شده است وتلاش برای حل این مشکل ادامه دارد .

دهیار روستای هوانداران هم  با اشاره به قطع منابع آب این روستا گفت : در حال حاضر آب این روستا به صورت سیار تامین می شود.

 اسعد ویسی با تقدیر از فرماندارو مسئولان ذیریط افزود: مسئولان در تلاش هستند منبع آب را دوباره احیا کنند.

یکی دیگر از اهالی این روستا نیز با تقدیر ازتلاش فرمانداروسایر مسئولان گفت : قطع منابع آب علاوه بر مشکل آب شرب  مشکلاتی نیز برای دامداران بوجودآورده است .

وی خواستا توجه بیشتر مسئولان برای حل این مشکلات شد.فرماندار
اوقات شرعی
آب و هوای جوانرود