مردم جوانرود با حضور خودجوش اقدامات اخیر اغتشاشگران را محکوم کردند

مردم انقلابی و همیشه درصحنه شهرستان جوانرودبا حضور خودجوش خود در مسجد جامع این شهر تجمع و اقدامات اخیراغتشاشگران را محکوم کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، اقشارمختلف مردم این شهرستان از اینکه عده ای سود جوبه بهانه وضعیت اقتصادی  دست به آشوبگری وتخریب اموال عمومی زدندمحکوم کردند.

شرکت کنندگان با سردادن شعارهای مرگ برآمریکا ، مرگ براسرائیل و مرگ برآشوبگر حمایت وپشتیبانی خود را از نظام و آرمان های انقلاب اسلامی اعلام کردند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جوانرود با محکوم کردن اقدامات اخیر آشوبگران گفت: صف مردم بصیر وآگاه ایران اسلامی از آشوبگران جدا است.

حجت الاسلام محمدمهدی مرادی افزود:اعتراضات غیرقانونی مسیر تحقق  مطالبات عمومی مردم نیست و حرکت اخیر عده ای محدود از افرادنا آگاه ایجاد ناامنی در کشوراست.

وی اظهارداشت : مردم ایران اسلامی با وجود مشکلات وکمبود ها نظام ومملکت خود را دوست دارندودربرابرتوطئه های دشمنان از خون شهدا وانقلاب خود دفاع می کنند.

 

حجت الاسلام مرادییادآورشد: دشمن با این دسیسه ها در صدد ایجاد نامنی در ایران اسلامی و ضربه زدن به نظام و انقلاب است اما قطعا مردم ما همانند همیشه هوشیارند و فریب دشمنان را نمی خورند.فرماندار
اوقات شرعی
آب و هوای جوانرود