مراسم 13 آبان در جوانرود/مردم با حضور خودحماسه آفریدند

به مناسبت روز ملی  مبارزه با استکبارجهانی  مردم غیور وهمیشه در صحنه شهرستان جوانرود همزمان با سراسر کشور یکصدا فریاد استکبارستیزی سردادند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، اقشار مختلف مردم  جوانرود به همراه تعدادزیادی از دانش آموزان ودانشجویان  همزمان با روز سیزدهم آبان ماه که نام روز دانش آموز نامگذاری شده است در میدان بسیج تجمع کردند.

شرکت کنندگان  یکصدا فریا د مرگ برآمریکا ، مرگ براسرائیل ومرگ براستکبارجهانی سردادندتا باردیگر حمایت خودرا از آرمان های انقلاب اسلامی اعلام کنند.

مردم متدین وهمیشه درصحنه جوانرود با حضور گسترده ویکپارچه خود در این آیین ضمن اعلام وحدت وهمبستگی  وپشتیبانی از از نظام مقدس جمهوری اسلامی انزجار خود را از خوی استکبار به نمایش گذاشتند.

شرکت کنندگان با در دست داشتن بنر و دست نوشته  هایی که روی آن  مضون هایی همچون مرگ برآمریکا ومرگ براسرائیل  نوشته بود این روز را گرامی داشتند.

یادآورمی شود حضور مسئولان و پرسنل ادرات و نهادها  نیزجلوه خاصی به این آیین بخشیده بود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جوانرود در اجتماع بزرگ مردم جوانرودبا بیان ویژگی های استکبار  گفت: 13 بان فرصتی است تا خواسته هایمان برای محو هرگونه استبدادو استکبار  در دنیایی که درآن زندگی می کنیم  دوباره فریادکنیم.

حجت الاسلام  امجدیان با تاکید بر خوی استکبارشناسی افزود:  وظیفه هر مسلمانی در کشورمان است که به مبارزه با ظلم و دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی بپردازد و بر این امر اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی با با بیان اینکه دشمن  با انواع ترفندها در صددگمرها کردن جوانان نوجوانان است اظهارداشت : ترویج موادمخدر و بازی های گمراه کننده رایانه ای تنها بخشی از ترفندهای دشمن برای گمراه کردن نوجوانان کشور مان است .

حجت السلام امجدیان بر لزوم هوشیاری ودشمن شناسی درمقابل توطئه های دشمنان به ویژه آمریکا واسرائیل تاکیدکرد.فرماندار
اوقات شرعی
آب و هوای جوانرود