نسخه آزمایشیامام جمعه جوانرود: متولیان فرهنگی برای ترویج فرهنگ ایثاروشهادت نفش آفرینی کنند

امام جمعه جوانرود با بیان اینکه اقتداروعزت ایران اسلامی به خاطرفرهنگ ایثار و شهادت است گفت : متولیان فرهنگی وتبلیغی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نفش آفرینی کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، ماموستا ملا احمدفخری در جلسه کمیته ایثارگران که برای هماهنگی اعلام برنامه های روز شهدا در فرمانداری برگزارشد، افزود : تمسک به ارزش ها و عمل به توصیه شهیدان ، کشور را در مقابل حوادث حفظ می کند.

وی اظهارداشت: آنچه موجب شکست توطئه های مختلف استکبار جهانی علیه ایران شده به برکت ایمان ، ایثار ، جانفشانی شهدا وایثارگران  و حضور پررنگ مردم در صحنه ها است.

معاون فرماندارجوانرود نیز برترویج فرهنگ ایثاروشهادت در جامعه تاکیدکرد وگفت: شهدا نماد سربلندی و سند افتخار ملت ایران اسلامی هستند.

کمال شهسورای افزود: آرامش، امنیت، اقتدار و عزت کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مدیون خون شهدا، صبر، استقامت و بردباری خانوادهایشان است.

وی اظهارداشت:  همه روز ها متعلق به روز شهدا است اما دراین روز به عنوان روز نمادین باید تمام تلاش خودمان را برای ترویج فرهنگ ایثاروشهادت به کارگیریم 

معاون هماهنگی تیپ انصارالرسول جوانرود هم گفت : امروز بیش از هرزمان دیگری به فرهنگ ایثار وشهادت نیازداریم .

سرهنگ ملکی با بیان اینکه دشمنان می خواهند مناسبت های مارا کمرنگ کنندافزود: باید با ترویج فرهنگ ایثاروشهادت در تداوم راه شهدا کوشا باشیم.

رییس بنیادشهید و امورایثارگران شهرستان جوانرود نیز با بیان گوشه ای از خدمات بنیادشهید واموایثارگران این شهرستان ، برنامه روز شهید را اعلام کرد.

سید ایوب زارعی افزود: استفاده از توان دستگاههای اجرایی و استفاده از ظرفیت های مردمی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از جمله اهداف برگزاری این برنامه ها است. 

وی برگزاری یاد واره شهدای مدافع امنیت در روز 21 اسفندماه ، غباروبی مزارشهدا ، سرکشی از خانواده های معظم شهدا ، تجلیل از دستگاهای که در راستای ترویج فرهنگ ایثارو شهادت بیشترین تلاش را داشته اند، برپایی ایستگاه سلامت و کاشت نهال درمنزل شهدا را تنها بخشی از برنامه های روز شهید در شهرستان جوانرود است.فرماندار
اوقات شرعی
آب و هوای جوانرود