نسخه آزمایشی
Menu

دکتر هدایت حاتمی:

واحدهایی که خواهان توسعه خط تولید هستند به شکل ویژه حمایت می شوند


معاون هماهنگي امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری كرمانشاه گفت: واحدهایی که خواهان توسعه خط تولید هستند به شکل ویژه حمایت می شوند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ دکتر هدایت حاتمی در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: استان کرمانشاه دارای یک مجموعه واحدهای راکد است که باید با یک کار کارشناسی دقیق به دسته بندی مشکلات آن ها بپردازیم و سپس با یک اولویت بندی، آن هایی که قابل احیاء است را با جدیت در دستور کار قرار دهیم.

وي بيان داشت: در کنار این کار، برنانه های بهبود فضای کسب و کار و جذب سرمایه های جدید را نیز با جدیت دنبال می کنیم.و بخش اصلی فعالیت های مجموعه های دولتی به شکل برون بنگاهی است در حالیکه همزمان به مشکلات درون بنگاهی نیز پرداخت و با رفع آن ها زمینه توسعه فعالیت های تولیدی را فراهم کرد.

معاون هماهنگي امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری كرمانشاه ادامه داد: در کنار جذب سرمایه گذاران جدید باید به دنبال رفع مشکلات مجموعه های توانمند فعلی - که حدود ۲۰۰ واحد هستند - باشیم تا آن ها بتوانند با تمام ظرفیت به تولید بپردازند.

دكتر حاتمي افزود: بخشی از این واحدهای توانمند، سال هاست مشغول فعالیت هستند و خواهان توسعه ظرفیت تولید و ایجاد اشتغال جدید هستند.

وي تاكيد كرد: این واحدها را می بایست شناسایی کنیم و در قالب یک تفاهم نامه، کمک هایی که آن ها نیاز دارند و کارهایی که می توانند برای افزایش تولید و سطح اشتغال انجام دهند را مدون کنیم.

 

وي گفت: همچنین در حال شناسایی تعاونی های تولیدی و خدماتی توانمند هستیم و در حال رفع مشکلات آن ها هستیم و خوشبختانه مجموعه مرغ داری ها به یک تفاهمی مناسب با شرکت گاز رسیده اند و تلاش می کنیم با یک برنامه ریزی مناسب دیگر مشکلات این حوزه را هم حل کنیم تا کم کم به یک سطح مناسب صادراتی برسند