نسخه آزمایشی
Menu

مهندس بازوند-استاندار کرمانشاه- در نشست پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به استان:

اين مصوبات بايد به صورت ويژه از سوي مديران استان پيگيري شوند


استاندار كرمانشاه گفت: مصوبات سفر رئيس جمهور به استان كه داراي طرح ها و پروژه هاي بسيار خوبي است بايد به صورت ويژه از سوي مديران مورد پيگيري قرار گيرد و با رايزني و تعامل با وزارتخانه هاي خود در تهران نسبت به جذب اعتبارات لازم براي اجراي مصوبات اقدام كنند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ مهندس هوشنگ بازوند در نشست پيگيري مصوبات سفر رئيس جمهور به استان افزود: سرمایه گذاران در استان هایی اقدام به سرمایه گذاری می کنند که بیشترین سود را برای آنها داشته باشدلذا باید مشوق هایی برای سرمایه گذاران درنظر بگیریم که برای سرمایه گذاری در استان انگیزه پیدا کنند.

وي تصريح كرد: از جمله مصوبات مهم‌سفر رییس جمهور به استان «مرکز سوختگی غرب کشور» است که باید هرچه زودتر به بهره برداری برسد.

استاندار كرمانشاه خاطرنشان ساخت: در پیشبرد پروژه ها با کلی گویی و حرفهای مبهم به جایی نمی‌رسیم باید محل تامین اعتبار پروژه ها و تقویم پرداخت آنها و تامین کننده مالی آنها شفاف، روشن و قابل پیگیری باشد.

وي بيان داشت: دستگاه ها باید برای زمان بهره برداری پروژه های حوزه کاری خود از محل مصوبات سفر رییس جمهور، تقویم زمانی ارائه کنند.

مهندس بازوند تاكيد كرد: پروژه بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی کرمانشاه جزو مهمترین پروژه های استان است که باتوجه به کمبود اعتبارات دولتی، منابع مالی آن باید از طریق تسهیلات بانکی تامین شود

وي گفت: اگر پروژه های سفر رییس جمهور به استان، محقق نشوند، ممکن است اعتماد مردم به نظام مخدوش شود، مدیران باید خیلی خیلی جدی با چانه زنی و تعامل تحقق آنها را پیگیری کنند.

استاندار كرمانشاه تصريح كرد: در جلسات بعدی پیگیری پروژه های سفر رییس جمهور، به تفکیک دستگاهها را با وقت و زمان مشخص احضار میکنم تا با دقت در جریان میزان پیشبرد پروژه ها قرار بگیرم.

وي افزود: مسؤولانی که اطلاعات کافی در مورد موضوعات جلسات و‌کارگروهها ندارند، بهتر است كه  به جلسه نیایند.

در اين نشست تمامي طرح ها و مصوبات سفر رئيس جمهور به استان مورد بررسي قرار گرفت و مقرر شد كه مديران نهايت تلاش خود را براي تسريع در جذب اعتبارات اين مصوبات به منظور اجراي هر چه سريعتر اين طرح ها بكار گيرند