نسخه آزمایشی
Menu

استاندار كرمانشاه:

"کرمانشاه 2020" باید به یک رویداد ملی تبدیل شود


بازوند گفت: تشکیل شورای سیاست‌گذاری کرمانشاه ۲۰۲۰ یک اتفاق خوب است که باعث مدیریت بهتر این رویداد بزرگ و بین المللی می‌شود.

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه صبح شنبه ۲۱ دی ماه ۹۸ در نشست شورای برنامه‌ریزی استان که با حضور معاون اقتصادی استاندار، معاون سیاسی و امنیتی استاندار و معاون عمرانی استاندار و مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی استان برگزار شد؛ اظهار داشت: طی یک سال اخیر برنامه‌ریزی‌های خوبی از سوی میراث فرهنگی استان در مورد کرمانشاه ۲۰۲۰ انجام شده است و در حوزه عمرانی نیز برای فراهم کردن زیرساخت‌های این حوزه کارهای زیادی صورت گرفته است. 

 

وي تاکید کرد: در گام بعدی باید تلاش کرد به این رویداد یک بعد فرااستانی و ملی ببخشیم و مسائل و مباحث این رویداد مهم را در سطح وزارت‌خانه‌ها دنبال کنیم.

 

استاندار کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خود لزوم اهمیت پرداختن به مسائل و آسیب‌های اجتماعی توسط دستگاه‌های مختلف را یادآور شد و گفت:  در زیر پوست شهر و به ویژه مناطق حاشیه نشین مسائل و مشکلاتی هست که باید بسیار جدی گرفته شوند.

 

نماینده عالی دولت در استان تاکید کرد: در صورت عدم توجه لازم ، این گسل‌های اجتماعی در مواقع مختلف فعال شده و تبدیل به بحران می‌شوند. 

 

بازوند اظهار داشت: دستگاه‌های مختلف باید پرداختن به آسیب های اجتماعی را در اولویت‌های پژوهشی خویش قرار دهند.

 

وی همچنین عنوان کرد: انتقال ضایعات فروشی‌ها به بیرون شهر کرمانشاه یک تصمیم خوب است اما پیش از اجرای آن باید با انجام کارهای فرهنگی و اجتماعی بسترهای لازم را برای آن مهیا کرد.